Wtajemniczenie w mroczny świat nauki 18 03.2017 21:09

http://www.taniaksiazka.pl/smierc-dziekana-zofia-tarajlo-p-519000.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&gclid=CLz6jpjN4NICFUhnGQodUHsLVg

TU TEŻ WYWAŻONA RECENZJA TEJ KSIĄŻKI

Powyżej podaję adres reklamy umieszczonej na Wirtualnej Polsce, oferującej kupno książki "Śmierć dziekana" na bardzo korzystnych warunkach. Książka ma obniżoną cenę, kosztuje około 20 zł, a wysyłka jest bezpłatna.

POLECAM zatem.

Kto studiuje, studiował albo będzie studiować, a w jeszcze większym stopniu, kto pracuje na uczelni, pracował albo będzie pracować, niech się do tego przygotuje  za pomocą lektury "Śmierci dziekana", albo też niech swoje doświadczenia i wrażenia sprawdzi, skonfrontuje z tymi, które wyniesie z tej lektury.

Akcja mojej nowej książki również toczy się na Uniwersytecie Kuropaskim w Pasikurowicach, stanowiącym centrum naukowe Dolnego Kuropasia (przynajmniej uważającym się za takie centrum z formalnego punktu widzenia ), ale w innym instytucie:

Ciekawe, że jeszcze nikt tej książki nie czytał, a już mam 100 procent minusów? Podejrzewam, że chodzi o wyrzuty sumienia, czyli te 100 procent czytelników zrobiło straszne świństwo, które  - jak przewidują świńscy wykonawcy - znajdzie swoją interpretację w książce "Recykling". Zatem z góry wyrażają się o niej źle. żeby ją zdyskredytować. żeby z góry zaprzeczyć swoim świńskim świństwom- że niby nigdzie nie miały miejsca???

Miały, niestety

ZTL

 

 

Dodaj komentarz

9.png0.png7.png3.png3.png9.png