27 V 2017 r. - wysłałam dokumenty na kolejny konkurs. Tym razem na Uniwersytet Wrocławski. Państwowa, porządna uczelnia. Warto spróbować.

 

konkurs UWr

 

30 VI 2017 r. - zadzwoniłam z pytaniem o wyniki. Wygrał, ktoś inny...

 

1 VII 2017 r. - wysłałam pismo z prośbą o protokół (do sekretariatu i dziekanatu WNHiP)

 

10 VIII 2017 r. - dostałam odpowiedź na moje pismo. W zasadzie protokół... Bardzo dziwny protokół. A może nie protokół? Może raczej pismo, z którego dowiedziałam się jakie są moje osiągnięcia. No i wiem, że w postępowaniu rekrutacyjnym wzięło udział dziesięciu samodzielnych pracowników nauki i jedna niesamodzielna pracownica nauki. Ale podpisu nie ma żadnego...

 

Wiem też, że przegrałam z dr Emilią Olejnik-Krupą.

 

Przeszukałam internet, Bibliotekę Narodową, Bazę OPI w celu znalezienia ogromu dorobku naukowego, jakim charakteryzuje się moja kontrkandydatka. Znalazłam jeden współautorski artykuł Szkolnictwo wyznaniowe alternatywą dla edukacji publicznej. Trochę niewiele jak na stanowisko adiunkta na uczelni szczycącej się 4 miejscem w rankingu uniwersytetów w Polsce...

 

 "dziwny" protokół z postępowania konkursowego

 

19 VII 2017 r. - nie ma rady... wysyłam drugie pismo z prośbą o protokół. Tym razem do sekretariatu i Dziekana prof. Przemysława Wiszewskiego oraz do wiadomości JM Rektora UWr prof. Adama Jezierskiego.

Chcę znać konkretne osiągnięcia, które przeważyły na wyborze dr Olejnik.

 

 druga prośba o protokół

 

20 VII 2017 r. - nie wierzę! jest odpowiedź od Dziekana prof. Przemysława Wiszewskiego. Dziekan problemu w protokole nie widzi, za brak podpisów przeprosił i wyjaśnił, że dorobek pani dr Olejnik to siedem artykułów.

 

 odpowiedź Dziekana na drugą prośbę o protokół

 

28 VII 2017 r. - dostałam mailem z biura rektora UWr protokół! Cały protokół! Podpisany :)

 

protokół z postępowania konkursowego

 

Jednak z całego protokołu w dalszym ciągu z protokołu nie wynika, dlaczego komisja wybrała dr Emilię Olejnik-Krupę, skoro powinna wybrać kandydata z lepszym dorobkiem naukowym.

Jest więc kilka powodów, dla których powinnam złożyć odwołanie od decyzji komisji konkursowej.

 

31 VII 2017 r. - wysłałam pocztą tradycyjną odwołanie od decyzji komisji konkursowej.

 

odwołanie od decyzji komisji konkursowej

 

 

 

6.png3.png7.png6.png0.png2.png