Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 0
Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Witam. Jestem studentem poszkodowanym przez wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Wskutek rażących zaniedbań dziekanatu i prodziekana, przez 4 lata nie zorganizowano mi I semestru zajęć, jaki pozostał do końca studiów. Te 4 lata były dla mnie koszmarem, mam zniszczony wizerunek zawodowy, żyłem z piętnem. Zdecydowałem się na wniesienie pozwu o odszkodowanie za niewywiązanie się z umowy. Dochodziło do 1. bezzasadnych wypisów z zajęć (w dodatku bez procedur) 2. blokowania zapisów na zajęcia 3. braku wyznaczenia terminu zapisów 4. braku przygotowania wystarczającej ilości miejsc w grupach 5. fałszywych komunikatów o zaliczeniu przedmiotu. W grupie będzie relacjonowany cały proces. Pozew opiewa na zwrot niesłusznych opłat, kosztów, 1,5 miesiaca zarobków i 95 tys za naruszenie dóbr osobistych. Zapraszam wszystkich, którzy zetknęli się z nieprawidłowościami w organizacji zajęć, lub chcieliby pomóc w prowadzeniu sprawy (np. od strony prawnej, nagłośnienie sprawy). Kontakt: pozwalempwr @[at] gmail [dot] com, awaryjnie krnskaskrbina @[at] gmail [dot] com, lub na FB: „pozwałem pWr”.

Uważam, że jeśli poszkodowani nauczyciele i studenci nie będą działać razem, to nie ma szans na jakiekolwiek zmiany w chorym systemie akademickim.

akademicki Komenda

Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png6.png5.png3.png3.png