Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Tylko tyle.

jedynie w psychiatrii niezależnie od uczelni nieme

https://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/8474275,szkolnictwo-wyzsze-profesura-habilitacja-odmowne-decyzje-stopnie-i-tytuly-naukowe.htmlpisze:

Cytat: "Rada Doskonałości Naukowej (RDN), która zajmuje się rozpatrywaniem wniosków naukowców o wyższy stopień lub tytuł, powinna pozostawać jedynym w kraju organem mającym moc decyzyjną w sprawach awansów naukowych, koordynującym i zapewniającym jednolitość kryteriów i procedur."

Buahahahahahahaha!!!

Potwierdza się to o czym już tu pisano. Mianowicie, "Rada Główna Nauki i Szkolnictwa Wyższego (RGNiSW) w stanowisku skierowanym do Ministerstwa Edukacji i Nauki (...) domaga się zmian w postępowaniach awansowych. Argumentuje, że co do swojej istoty nie są one postępowaniami administracyjnymi i nie powinny podlegać kodeksowi postępowania administracyjnego (k.p.a.)."

https://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/8474275,szkolnictwo-wyzsze-profesura-habilitacja-odmowne-decyzje-stopnie-i-tytuly-naukowe.html

Czyli samo środowisko stwierdza, że postępowania awansowe powinny być kwestią wewnętrzną korporacji zawodowej.

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png6.png4.png7.png7.png