Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 140
Wyświetla od 1 do 10 z 141 pozycji.

Pani Joanno można to redukować bo ktoś to robi specjalnie

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Generic Amoxicillin 500 Mg</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

ahulabawuti

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

iaseyasoodr

Jest już widoczny wpis zgredka na stronie ekulczyckiego

Mało tego krzywdzą się wzajemnie ile wlezie. Zawiść. Nie ma pracy w zespołach nawet jak komuś pomagasz to jednostronnie nieraz nic Ci nie da ale zazdrościć będzie ile wlezie.

Najgorsze jest to że na uczelniach ludzie po kątach się chowają i nikt czubka nosa wychylić nie chce by samem sobie też pomóc. Ludzie są tak bezwzględni że tylko widzą swój nos jak się komuś przywda dzieje to uciekają ja szczury by tylko jego nie dotknęło. Bo może mi kiedyś dadzą tą habilitacje to co ja będę się wychylał bronić kogoś moja pupcia najważniejsza. Mnie to przeraża. To dbanie o siebie tylko. Byle mi było dobrze. Nauczyciele potrafią się postawić a środowisko naukowe cierpi cierpi by choć sens to miało.

Ja też wierze w PiS i zmianę: )uda im się czekamy już lata na dobrą zmianę. Ufam że na uczelniach będzie dobra zmiana. Fakt widać po wypowiedziach P. Gowina że wojna i dyskusje trwają ale wierze w nich że nie dadzą nas na zatracenie. Uczelnie to Egipt współczesny a oni wierzą w Boga a to jest jego czas!!!!!

Zgredek naukowiec

A ja wierzę w PIS nie wiem czy słusznie czy nie bo z prawem nie mam nic do czynienia ale oni prawnikom się postawili więc nie byłabym pewna przegranej. Raczej stawialabym że pójdą swoją drogą ale pozwolą się wypowiedzieć. Czemu nie pójdą na wojne a co im lobby profesorskie może zrobić pokrzyczeć tak ja inni nic więcej.

PIS nie pójdzie na otwartą wojnę ze środowiskiem i dlatego najprawdopodobniej przyjmie karkołomną wersję ustawy polegającą na powstaniu dwóch kategorii samodzielnych: doktorów i habilitowanych. W ten sposób poprawi się sytuację doktorów a jednocześnie zadowoli się stary układ.

Mnie to już jednak nie obchodzi, ponieważ zrozumiałem, że potężny wysiłek nie opłaca się finansowo. Lepiej po prostu pójść do biznesu lub założyć własną firmę. Życie upływa na pisaniu tekstów których nikt nie przeczyta a nawet w międzynarodowych czasopismach liczba wejść i cytowań jest raczej znikoma. Na uczelniach gratyfikacja jest odroczona na wiele lat i niepewna. Pracuje się latami w ciemno. W negocjacjach nazywa się to "nagroda w niebie"

"Zatem tetrykowym skrytożercom mówimy NIE! Idźcie odpocząć życie jest za krótkie jedzcie na Karaiby i dajcie nam żyć!!!! Ludzie dajcie żyć innym".

Przecież profesura nie musi prawie nic robić, chyba że ktoś sam chce. W tej sytuacji oni chcieliby pracować do śmierci. Oni odpoczywają całe życie i dlatego chcą odpoczywać do końca.

Wyświetla od 1 do 10 z 141 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png8.png9.png7.png9.png2.png