Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 1
Wyświetla od 1 do 2 z 2 pozycji.

Nowa Ustawa 2.0 na pewno pozbawi ich pracy o której piszesz. Znam pracowników naukowych, którzy odchodzą na emeryturę i mają problemy psychiczne.

Najbardziej śmieszy mnie to, ze Solidarność pozwoliła komunistom na przepisy, gdzie o emeryturze decyduje liczba lat pracy i kapitał początkowy. Za czasów komuny zwalniani z pracy byli opozycjoniści i oni najbardziej tracą w porównaniu z oprawcami komunistycznymi. W III Rzeczpospolitej Polski komuniści, podobnie jak żydzi, przejmowali i grabili nasze kraj, a apogeum przypada na czasy PO i PSL, a PIS to kontynuuje.

Dlatego taki chory stan rzeczy mamy dzisiaj w całej Polsce.

Nie-Bolek

Ale leśnym dziadkom z polskich uczelni nadal się wydaje, że to ONI są awangardą, że są w grze, bo to oni zatwierdzają, odrzucają, recenzują, blokują, promują, tworzą i rozpowszechniają wiedzę. Śmieszne to.

Nie wiem nawet jak to określić inaczej niż komedia. W czasach internetu, gdzie każdy może być twórcą i recenzentem, każdy może kręcić filmy i je pokazywać światu, pisać co chce, czytać, co chce, prowadzić debaty z kim chce, uczyć w sieci czego chce, oni wciąż chcą zatwierdzać, recenzować, odrzucać, wyrażać oburzenie, sekować i odbierać niezasłużone hołdy.

były adiunkt

Wyświetla od 1 do 2 z 2 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png0.png0.png7.png8.png7.png2.png