Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 6
Wyświetla od 1 do 7 z 7 pozycji.

To ciekawe nie znam

Polska jest państwem zarządzanym od 25 lat przez mocarstwa zachodnie (neokolonializm). Nie jest to tylko pogląd "ciemnogrodu". Na to jest literatura naukowa, do której trzeba dotrzeć jeżeli ktoś jest dociekliwy. Naukowcy piszący o neokolonializmie nie są jednak cytowani, ponieważ lepiej płynąć z nurtem.pisze:

Artykuły można udostępniać na stronie Fundacji Nauka Polska.

Arki

Polska jest państwem zarządzanym od 25 lat przez mocarstwa zachodnie (neokolonializm). Nie jest to tylko pogląd "ciemnogrodu". Na to jest literatura naukowa, do której trzeba dotrzeć jeżeli ktoś jest dociekliwy. Naukowcy piszący o neokolonializmie nie są jednak cytowani, ponieważ lepiej płynąć z nurtem.

ruski troll

Na pytanie można odpowiedzieć, ze Polska jest państwem kolonialnym, bo wytwarzamy 2/3 tego co Niemcy, a nasze pensje są cztero-krotnie niższe.

Arki

Afery w NCBiR

http://niezalezna.pl/83568-wielka-akcja-cba-agenci-weszli-do-warszawskich-uczelni-i-firm-informatycznych

Skoro biorą udział w aferach "naukowcy", "urzędnicy" "prawnicy" itd., to rodzi się pytanie, czym jest Polska ?

Potencjalnie aferalny charakter z punktu widzenia lobbingu przy tworzeniu ustawy ma propozycja, aby przytłaczająca większość pieniędzy na badania została przyznana wcześniej wyznaczonym "wiodącym" ośrodkom naukowym w liczbie około 10.

ruski troll

Afery na AGH.

Na konferencji zadano pytanie "dyrektorom" o przekręty w NCN i NCBiR. Obaj odpowiedzieli, ze w ich "urzędach" nie ma żadnych afer, z wyjątkiem jednej związanej z generałami i profesorami. Przykładowy link :

http://www.agh.edu.pl/info/article/agh-w-badawczym-natarciu-blisko-50-grantow-z-ncn/

Wiem, ze takie same przekręty są przy habilitacjach i innych awansach naukowych. Może minister specjalnie wymyśli Ustawę 2.0, żeby zatuszować wszelkiego rodzaju przekręty w nauce.

Ludzie jako najsłabsze ogniwo w państwie, kradną i oszukują oraz .............

Barka

Wyświetla od 1 do 7 z 7 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

6.png3.png8.png1.png1.png7.png