Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 0
Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

"Fakty" odnośnie choroby Covid 19 produkowane są przez media i tzw. "ekspertów". Pomija się jednak badania naukowe zawarte w fachowych periodykach i ustalenia na podstawie badań klinicznych. Wiemy np. ponad wszelką wątpliwość, że Covid 19 jest uleczalny kilkoma prostymi i tanimi lekami, które pozwalają zmniejszyć liczbę hospitalizacji nawet o 90 proc. pod warunkiem podania leku choremu odpowiednio wcześnie. Potwierdziły to badania kliniczne prowadzone niezależnie przez klika ośrodków badawczych w różnych państwach. M.in. te leki to Hydroxychlor0quine na malarię czy przeciwpasożytnicza Iwermektyna. Śmiertelność Covid 19 jest podawana przez media głównego nurtu na poziomie 2 proc. a naukowcy obliczyli, że wynosi około 10 razy mniej. "Eksperci" także nierzadko rozmijają się z prawdą np. proponując maseczki jako ochronę przed zakażeniem.

Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png7.png3.png8.png9.png2.png