Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 8
Wyświetla od 1 do 9 z 9 pozycji.

Ja nie odkryłem i też mnie ulali - taki był główny zarzut.pisze:

Ja odkryłam ale zarzut był że nie odkryłam i wszystko do bani. Powinni to dziadostwo znieść by Polska uzyskała trochę normalności na uczelniach...ale...

[quote=""]Ja odkryłam to mnie z podłością ulali....pisze:

Bo nie wiedziałaś, że istotą habilitacji jest budowanie sieci znajomości wśród prominentów, a nie odkrywanie czegokolwiek.[/quote]

Tak to prawda nie wiedziałam

Ja nie odkryłem i też mnie ulali - taki był główny zarzut.

Właśnie, zanim recenzenci wezmą się do pracy ma miejsce zakulisowe ustalanie kim jest pretendent do habilitacji a nawet niekiedy konsultacje co do konkluzji recenzji. Jeden recenzent nie mógł ustalić z kim ma do czynienia, dlatego na wszelki wypadek napisał dwie recenzje o różnych konkluzjach a sekretarka wysłała obie. Zrobiła się afera, recenzent powiedział, że sekretarka się pomyliła i wysłała także próbną recenzję. Na koniec kobietę obarczono winą.

Ja odkryłam to mnie z podłością ulali....pisze:

Bo nie wiedziałaś, że istotą habilitacji jest budowanie sieci znajomości wśród prominentów, a nie odkrywanie czegokolwiek.

Obrzucili błotem jak śmiem mieć taki dorobek....

Ja odkryłam to mnie z podłością ulali....

Autoreferat w części dotyczącej osiągnięć naukowych powinien się ograniczać do wkładu do nauki czyli części twórczej dorobku. Tymczasem czytając autoreferaty często nie znajdujemy w tej części niczego odkrywczego. Występuje natomiast chwalenie się dziesiątkami publikacji na wielu stronach. Oczywiście to nie jest przeszkoda jeżeli kandydat jest odpowiednio ustosunkowany.

Myśleliście, że jesteście na tym samym poziomie co wasi koledzy na Zachodzie? Hahahaha!

W habilitacji nie odkrywa się niczego nowego i nie pisze nic kontrowersyjnego i w ogóle trzeba się odpowiednio ustawić.

https://uniwersyteckie.pl/nauka/prof-anna-musiala-marze-o-standardach-w-nauce-prawa-pracy

Wyświetla od 1 do 9 z 9 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png8.png9.png5.png3.png3.png