Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 88
Wyświetla od 1 do 10 z 89 pozycji.

No właśnie czy uczeń ma respekt wobec nauczyciela a student w stosunku do wykładowcy? Bez tego wiedza przekazywana nie może być traktowana poważnie.

Według Indian najpierw ustala kto stanowi first community w danym regionie i wtedy powstaje hierarchia kto rządzi a kto służy.

Oczywiście nikt nikogo nie traktuje z wyższością ale jest respekt.

houk

To oznacza nieprzygotowanie uczniów do egzaminów - zwalmy wszystko na wirus. Nauczyciele nie mają ankiet oceniających ani ewaluacji szkół.

Ja dokładnie wiem co oznacza samorząd w szkolnictwie powszechnym w Polsce powiatowej i gminnej (to był błąd reformy). Ręczne sterowanie dyrektorami szkół, którzy byli podnóżkami samorządowców, kiedyś niekoniecznie nawet po maturze. Tworzyły się lokalne kliki rozdzielające stanowiska pracy w szkolnictwie. Panowała nienawiść do nauczycieli za ich zarobki. Wyznaczano przypadkowe panie do nadzoru nad szkołami, które tworzyły bzdurne formularze. Kiedy przyszedłem do takiej szkoły lokalnej od razu życzliwe nauczycielki poinformowały mnie, których uczniów nie wolno ruszyć bo są synalkami kogoś ważnego w Gminie. Nad tym wszystkim powinna być jakaś kontrola zewnętrzna a dyrektor szkoły potrzebuje autonomii.

A my to się nawet cieszymy, że jakiś kurator się weźmie za te święte krowy dyrektorskie, które nic nie robią i odcinają z kolegami kupony od prac wykonywanych przez uczniów przez dwa lata z rodzicami - polski online. Szkolimy rolników i robotników, bo do dobrej szkoły ani na studia się nie dostaną. Już teraz roczniki pustawe, kadra nie ma studentów.

Pewnych ludzi nie można przesiedlać zdala od miejsca urodzenia bo nawet drzewa ich atakują.

lepiej oslepić zdziwionych niż odesłać

Fenomen kasjerek z dyskontów jest warty analiz naukowych. Dlaczego pomimo ekspozycji na zbrodniczego wirusa one nie wymarły? Nie były także wysoko na liście uprzywilejowanych w zakresie szczepień. U mnie w sklepie widzę dokładnie ten sam skład załogi. W tym samym czasie pewne grupy zawodowe odgrodziły się od świata.

Może minister Czarnek wie coś o czym my nie wiemy? Może dysponuje innymi danymi niż śledzący media głównego nurtu?

Ale nikt wszystkich dzików nie wystrzela jak kiloka ma wirusa afrykańskiego pomoru świń. Powietrze jest jak woda.

Jak ktoś nasika do basenu to po całości leci.

?

Studenci odmówili u nas stawienia się na zajęcia stacjonarne i ogłosili strajk. Żądają wprowadzenia na stałe nauczania online. Na jednym z lat przed i po przerwie są udokumentowane przypadki zakażenia Covid.

Ministerstwo nie wyjaśnia czy nauczyciele akademiccy i ci ze szkolnictwa publicznego zaliczani są do tej samej grupy zawodowej. Czy zatem w przypadku obowiązku szczepień dla nauczycieli będą nim objęci także pracownicy szkół wyższych?

Wyświetla od 1 do 10 z 89 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png2.png7.png1.png0.png1.png