Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 8
Wyświetla od 1 do 9 z 9 pozycji.

O co chodzi poniżej?

Lepiej nie opuszczać teraz i starać się pokonać barierę. Okres przejściowy ma coś z mieszania strumieni. Miesza się według z góry ustalonego prądu. Im silniejszy strumień tym krótszy jest okres przejściowy. A jak siła i kierunek nie wie nikt. Jak zacznie leieć to nie wiadomo komu przybędzie a komu ubędzie.

cykle 2 lub 4 rocznie jak z pogodą

Hi my friends, I would like to introduce some easy to use online toos which might help, thanks!

The Best <a href=https://keepvid.ch/en5/YouTube-video-downloader>YouTube video downloader</a> online for free.

Best<a href=https://youtubetomp3.tools/>youtubetomp3</a> online tools for APAC visitors.

Keepvid323z

Dobrze byłoby mieć pewność, czy rozdział w monografii można zaliczyć do cyklu. Tutaj wykaz tych wydawnictw:

http://www.bip.nauka.gov.pl/g2/oryginal/2019_01/1c2912c1f994b8d37a305fac21b8ab54.pdf

Nawet teraz nie ma jak sprawdzic jakie habilitacje obecnie przechodzą, bo nie ma obowiązku publikacji autoreferatów. Szkoda. Wiele niewiadomych niestety.

JM

Po gruntownym przemyśleniu odpuściłam. Trzeba poczekać aż będą szły habilitację w nowym trybie z dyscypliny i zobaczyć. Natomiast habilitowanych przynajmniej u nas jest tak dużo że przejść to przy tych wymaganiach gdzie będzie powoływana osoba jako 5 w składzie Komisji z dorobkiem miedzynarodowym to będzie trudno. W naukach społecznych yrz ba będzie naprawdę mieć solidny dorobek.

Ja też próbowałam robić cykl i pod to układała hipotezę i cele. Tylko w tych obecnych warunkach to wymagania są tak wysokie, że naprawdę trzeba się wykazać. U nas się mówiło, że cykle nie przechodzą. Często widać że były robione po fakcie. I nie były wcześniej planowane.

Prawdopodobie może tylko cykl jak mi mówiono to napewno musi być zrobiony porządnie a nie na siłę dopasowane publikacje. Bo taki cykl to różnie z nim bywa. Z tym że naprawdę chyba teraz to ileś trzeba mieć wysokopuunktiwanych publikacji bo zarzucą że ich nie ma.

Dzień dobry,

czy do cyklu habilitacyjnego zgodnie z obecną ustawą może wejść rozdział z książki? Czy Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy jest jakiś wykaz wydawnictw, które można uznać?

Pozdrawiam!

Justyna

JM

Wyświetla od 1 do 9 z 9 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png2.png1.png6.png0.png3.png