Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 65
Wyświetla od 11 do 20 z 66 pozycji.

Mamy kilka dni do terminu 24 maja i jednocześnie zaczął się gorący okres zaliczeń. Tymczasem nikt się nie kwapi z określeniem co dalej. To wprowadza niepewność. Czy załatwiać zaliczenia online, czy czekać na przywrócenie zajęć?

W Kalifornii właśnie ogłoszono dalsze zajęcia online od jesieni w skali całego stanu. Zwolnienia mogą dotyczyć tylko wybranych przedmiotów związanych z medycyną czy biotechnologią.

To jakiś nowy sposób komunikacji: IP numer z jednej strony a kontroler zabunkrowany z drugiej. Ciężko to nawet nazwać.

Praca online nie jest anonimowa

Anonimowa praca, potem anonimowe wojsko i w końcu anonimowi sąsiedzi. No i można roić co się chce.

I tak wychowani w tłumie wykiwają mało-zaludnione rejony niezależnie od systemu szkolnictwa i nauki.

Widać ze edukacja jest szkodliwa społecznie.

Jestem za praca online, aby praca leserów była dobrze udokumentowana w systemie. Inna rzecz to czy ktoś zechce wyciągać w stosunku do nich konsekwencje.

Nie stoi pod znakiem zapytania, tylko byłoby to krańcowo nieodpowiedzialne zmuszać nieprzebadanych studentów i wykładowców do powrotu do pracy, gdzie nie ma możliwości przemieszczania się w odległości 2 metrów (a wirus przenosi się do 8 metrów i pozostaje na powierzchniach metalowych i plastikowych więcej niż jedną dobę). Narażane będą także sprzątaczki, które po prostu zrezygnują z pracy zamiast narażać się na niebezpieczeństwo. Jak najszybciej należy przygotować się do sprawnego prowadzenia zajęć online, aby był nabór studentów i praca dla ludzi, a nie tylko zajmować się wyborami

Już widać co planują elity. Mówi się o nawrotach wirusa aż do wynalezienia szczepionki. Jesienią czeka nas druga fala epidemii. Czyli pod znakiem zapytania stoi powrót na uczelnie w październiku. Coraz więcej tzw. osobistości mówi o konieczności obowiązkowych szczepień. Ciekawe tylko jakie kary będą stosowane w stosunku do opornych. Przecież procedury medyczne mogą być zgodnie z prawem stosowane tylko za zgodą pacjenta.

Wyświetla od 11 do 20 z 66 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png6.png2.png4.png3.png1.png