Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 59
Wyświetla od 41 do 50 z 60 pozycji.

to jak oddzielić ziarno od plew? - jedynymi wskaźnikami porównawczymi jest H-index i liczba cytowań (w obrębie danej dziedziny). W Polsce jest całe mnóstwo profesorów belwederskich i habilitowanych, którzy mają H-index równy zero, i dużo doktorów wywalonych z uczelni, którzy mają H-index > 5. Wszystko postawione jest na głowie w tym naszym państwie

^

od 10 lat doktoraty w Polsce nadawane są wszystkim, bez żadnych ograniczeń, kto się napatoczy ten zostaje doktorem, wszystkie też są koleżeńsko recenzowane, przez kolegów promotora

.

Z tego wynika, że w Polsce kasty i mafie mają się dobrze. Panowie rządzący czas na zmiany, tj. dekomunizacje i "demafizacje".

Na naszych uczelniach kwitnie kasta komunistycznych nauczycieli akademickich. Czują się coraz pewnie, jakby mieli ochronę ministra Gowina. Z tego powodu nasze państwo jest coraz słabsze.

Przed chwilą pani premier miała wypadek. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

News

Jeden z lekarzy stwierdził na forum Neweweeka, że nigdy nie zrobi habilitacji, ponieważ podpadł profesorowi, który ma kolesi w CK i zablokuje sprawę.

http://www.newsweek.pl/polska/lekarze-kontrowersje-skandale-medycyna-sluzba-zdrowia-doktorzy-grzegorz-luboinski-newsweek-pl,artykuly,278594,1.html

?!

Antysteropian - współczuję, ale mamy tak dziwny ustrój, ze brakuje słów. Może studenci i młodzież "pogoni" komunistów i Tuskomanaków oraz PIS_owców z różnych funkcji i stanowisk. Ktoś tu napisał prośbę do ministrze Gowina, cytuję

[i] "niech pan w swojej koncepcji uwzględni dekomunizację i obniżenie emerytur dla komunistycznych pracowników naukowych, ponieważ oni to również oprawcy i kaci studentów."

News

Ustrój polski to "semiperyferialny postkomunizm". Zmiana rządzącej partii nic tu nie zmieni, wstąpienie do UE też tego nie zmieniło. Już to zrozumiałem i tylko żałuję, że najlepsze lata życia spędziłem w tym państwie naiwnie wierząc, że kiedyś się poprawi. Ci, którzy wyjechali 20 lat temu w najgorszym przypadku zapracowali sobie na emeryturę 1000 euro a mnie ZUS przysyła hipotetyczną emeryturę 1000 zł. Żyć nie umierać.

antystyropian

Rozróżnianie na III i IV RP jest raczej nieuzasadnione, gdyż owa RP ma ustrój komunistyczno-mafijny (see forum) oraz opiera się na tej samej konstytucji i obowiązuje komunistyczne ustawy i kodeksy.

News

"Ten światek to komedia" Nie tylko chodzi o awanse w nauce. Przykładowo zestawmy ze sobą poglądy profesury popierającej III i IV RP. Wyrażają przeciwne poglądy i to nie tylko polityczne, ale także naukowe.

antystyropian

Ot dobra konkluzja, zresztą nauka zawsze należy do ludzi młodych pisze:

Establishment akademicki w Polsce uważa, że do nich, bo oni kontrolują "poprawność myślenia" młodych. W ogóle ten światek to zupełna komedia jak się na to spojrzy z boku :D

pan vigo

Ot dobra konkluzja, zresztą nauka zawsze należy do ludzi młodych

Arki

Wyświetla od 41 do 50 z 60 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png0.png2.png0.png2.png4.png