Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 63
Wyświetla od 1 do 10 z 64 pozycji.

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> aem.dtto.habilitacja.eu.psw.pb http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

ejeyajuyce

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxil <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> jjs.xvri.habilitacja.eu.sld.on http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

icikubog

<a href=https://archive-sv.com/es/prostodin-prostatin-opiniones-precio-como-funciona-los-clientes-la-experiencia-la-composicion-dosificacion-efectos-secundarios-donde-comprar/>prostodin prostatin precio</a>

You said it adequately.!

Archivev59

I ran a marathon at 50, cycled from Raleigh, NC to Washington, DC at fifty five and at 65, I cycled from New York Metropolis to Washington, DC. I even wrote a novel in 30 days and raised $5,000 for charity doing it. However I still wasn't able to claim my authenticity as a author. <a href=http://www.dasaprem.com>www.dasaprem.com</a>

Jadedcupslax

Doszliśmy do dna niżu demograficznego. Stabilizacja naboru nastąpi około 2023 r. W niektórych dyscyplinach nawet habilitanci mogą zostać bezrobotni. U mnie, na prowincji, prosił się dr hab. z filozofii o zatrudnienie, bo gdzie indziej nie miał szans. Konkursy na stanowiska profesorskie też wyglądają mi na ustawione w niektórych dziedzinach, tzn. tam gdzie nie ma zapotrzebowania. Nasili się walka o etaty i oczywiście zostaną zwolnienie ci bez układów.

nauka?

Patologiczne uczelnie komunistyczne, na których działa mafia profesorska, są pozbawione etosu naukowca. Najwięcej ofiar jest przy habilitacji, bo szacuje się, ze mamy 50 tys. doktorów, a tylko 18 tys habilitowanych i 10 tys profesorów. Po redukcji dyscyplin o ponad połowę, liczby te zmniejszą się. Teraz na uczelniach rzucili się na habilitacje i nominacje od Dudusia.

O'can

Tajemnicą poliszynela jest kondycja psychiczna osób pracujących na uczelniach. Badania na Zachodzie robiono już kilka lat temu - wyniki były zdumiewające. Czas na takie badania w Polsce.

http://niezalezna.pl/forum/221923-badania-stanu-zdrowia-psychicznego-mlodych-naukowcow

Ale doktoranci garną się na studia doktoranckie, a w tym roku jest ostatni szansa.

pisze:

Na jakim kierunku? Jak mogą się garnąć skoro wprowadzono ostre limity?

Ale doktoranci garną się na studia doktoranckie, a w tym roku jest ostatni szansa.

Obcy

Doktoranci zachęcani są finansowo, bo stypendium składa się - ~1500 zl + 1000 zl + 700 zl = 3200 zl. Jeśli wykonuje badania w projektach to kolejna szansa na dodatkowe pieniądze.

O'can

Wyświetla od 1 do 10 z 64 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

3.png7.png9.png5.png7.png8.png