Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 26
Wyświetla od 1 do 10 z 27 pozycji.

Według takich kryteriów, aby samodzielni pracownicy zostali w pracy plus ich świta. Już teraz wiele decyzji powierza się Radom Wydziałów wbrew pisemnej opinii MEN, aby Rektorzy podejmowali swe decyzje samodzielnie z uwzględnieniem opinii Rad podając jedynie, według jakich kryteriów obsadzają na przykład stanowiska kierownicze. Do Rad Wydziałów nadal mamy reprezentację "innych pracowników", habilitowani wchodzą automatycznie bez względu na to, czy osiągają nowe kryteria. Żądają nie tylko podwyżek, ale i przywilejów nie wynikających z nowej ustawy, w tym przejścia na profesora uczelni automatycznie.

Ciekawe wg jakich kryteriów będą wywalać. Myślicie, że duży biust wystarczy, żeby przetrwać? :)

to jednak rozważmy opcję dekoldów plus jakaś książka w ręce, najlepiej z II poziomu i uśmiech 24/24

moze zabraknac komornikow naukowych bo po ewaluacji, a nawet juz przed zaczyna sie wodzenie wzrokiem za potencjalnymi kandydatami do eksmisji

Biada wam uczeni w prawie bo od innych wymagacie a od siebie nie wymagacie.

z biblii

...coraz bardziej znika z oczu. Teraz kto bliżej władzy, wysługuje się tym, kto nie ma takich uprawnień, w tym do prac sekretarskich. A cel naukowy oddala się na przyszłe lata, może kiedy nie będziemy musieli pracować na uczelni, wtedy będzie czas na badania, a także większe pieniądze (niż średnia krajowa), aby w nie zainwestować.

Też to widzimy. Koleżanka stwierdziła, że akurat u niej o możliwościach habilitacji przesądza jadaczka i duży dekolt

Dlaczego kryteria habilitacji są nakreślone bardzo ogólnikowo? To pozwala każdego dobrego uwalić jeżeli zajdzie taka potrzeba a jednocześnie przeciętnego swojego przepuścić. Oczywiście wszystko pod hasłem wiedzy eksperckiej samodzielnych, która nie podlega ocenie prawnej.

Jest celem, do którego się dąży, pod warunkiem iż ktoś nie stawia bramek na drodze wyrzucając przy okazji cudzy dorobek do kosza, a te osoby z pracy

Habilitacja jest celem, ktory usprawiedliwia wykorzystywanie cudzej naiwnosci i sil witalnych

Wyświetla od 1 do 10 z 27 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png4.png5.png4.png8.png4.png