Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 28
Wyświetla od 1 do 10 z 29 pozycji.

W pewnych dziedzinach i zagadnieniach nauki istnieje obecnie nieoficjalna cenzura na poziomie państw komunistycznych, tzn. grozi zablokowanie kariery lub nawet usunięcie z uczelni za nieprawomyślność. Tego zjawiska nie można ograniczać do tzw. postkomunistów w Polsce. Ludzie ze strachu po prostu stosują autocenzurę lub dla pieniędzy i kariery płyną z prądem.

Czy teraz w końcu zwolnią tych, którzy ścigali naszych rodziców jako studentów za mówienie prawdy, czy też dostaną kolejne przedłużenia dla emerytów, aby nikt, kto myśli samodzielnie, nie mógł się utrzymać?

43% wysp pacyficznych rośnie a następne 40% utrzymuje tę samą powierzchnię, tymczasem ciągle jesteśmy faszerowani wiadomościami o zatapianiu tych wysepek.

Takie dane wskazujące na ochłodzenie klimatu można mnożyć, ale są one pomijane przez zwolenników ocieplenia.

Zmiany klimatu rzeczywiście następują w kierunku znacznego ochłodzenia zim (narastanie lodowców) i gorących oraz suchych sezonów letnich. Jest to jednak proces naturalnych i cyklicznych zmian klimatu. Słynna walka z CO2 nie ma sensu, ponieważ same wulkany emitują okresowo więcej CO2 niż człowiek a nasz wpływ na klimat jest dużo mniejszy niż się wskazuje. Tu chodzi o realizację ukrytych dla ludzi celów.

Podsumowanie tego, co wolno, a czego nie w tych marksistowskich instytucjach zwanych polskimi uczelniami:

https://www.fronda.pl/a/prof-jacek-bartyzel-miazdzy-deklaracje-rektorow-celne,133776.html

KRASP wskazał na potrzebę poszanowania wiedzy przy formułowaniu wypowiedzi. Wiedz jednak jest podzielona na różne orientacje i kierunki. Przykładowo na gruncie biologicznym łatwo wykazać nieprawdziwość niektórych tez ideologii "gender". W ten sposób znajduje kolejne potwierdzenie teza i ideologizacji nauk społecznych w ramach zachodnich demokracji.

Towarzysze rektorzy wszystkich wybitnych polskich uczelni już się połączyli, więc i wy towarzysze naukowcy się łączcie!! Hahahaha!!

https://wpolityce.pl/polityka/465422-konferencja-rektorow-zapowiada-sankcje-za-krytyke-lgbt

Jak podaje wpolityce.pl: Zawieszenie naukowca było możliwe dzięki Konstytucji dla Nauki, czyli ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, której wprowadzenie w obecnym kształcie przeforsował minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Podstawą prawną działań uczelni wobec prof. Nalaskowskiego jest przepis art. 302 ust. 1 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Więcej: https://wpolityce.pl/polityka/463387-ujawniamy-szczegoly-decyzji-umk-ws-prof-nalaskowskiego

Stara gwardia się trzyma. Jest jeden profesor, który został obsadzony w funkcji, prawie go u nas zaszczuli i zjedli, a razem z nim tych, którzy śmieli z nim rozmawiać. Po 30 latach obalenia komunizmu dzięki utrzymaniu habilitacji stara gwardia trzyma się stołków i otrzymuje przedłużenia, kopiąc i plując nadal na opozycję, której wtedy wiele groziło (w przeciwieństwie do dziś), a płaci za etaty towarzyszy nieświadomy Naród.

Wyświetla od 1 do 10 z 29 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png6.png1.png0.png7.png7.png