Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 27
Wyświetla od 1 do 10 z 28 pozycji.

Pani Joanna pisała że ma pomysł ale jeszcze nie zdradzi...

Ankieta zakończona, dzięki wielkie twórcy i ankieterom. A co dalej?

Kto powinien te wyniki dostać na biurko?

Komu ten jawny protest środowiska powinien być przedstawiony?

Stwórzmy listę podmiotów i osób do których wyniki ankiety powinny być wysłane.

Beta

Chodzi o dobre przeanalizowanie. Bo mówienie, że środowisko nie chce zniesienia habilitacji a połowa to byli Prof i mgr. To jest źle analizowanie. Patologia dotyczy adiunktów i ich odpowiedzi są najbardziej wartościowe:) Chciałabym, żeby było 1000 ale strzeliłam dobrze w poprzednim poście i będzie 800 prawie:) może przedłużyć ankietę do 20.05? Wtedy 1000 murowany:)

Podziękowania dla Autorki. Po raz pierwszy ktoś pokusił się o zebranie głosów środowiska i ich przeanalizowanie. Ja na kolejne ankiety jak również ich wyniki oczekuję z niecierpliwością. Niby wiadomo, że wszędzie jest tak samo, ale ankiety to unaoczniają.

Dnaa

Te wszystkie ankiety to możliwość przekonania się, że patologie nie dotyczą tylko naszego bezpośredniego otoczenia i możliwość zmierzenia się z przekonaniem, że gdy tak przenieść się na inną uczelnię to będzie super. TO chyba pierwszy raz, kiedy środowisko może ujrzeć to środowisko całościowo, bez rozmywania problemu typu "no może gdzieś tam są jakieś niedociągnięcia, ale nie u nas, my trzymamy poziom". Słyszałem to całymi latami.

Mamy ponad 700 wypełnionych ankiet :)

Powalczmy o 1000.

Proszę - udostępnijcie link do ankiety gdzie możecie!

Dziękuję

Joanna

Już prawie 700 osób wypełniło!!!

Wynik fajny jest już ponad 500 osób:)

Myślę, że z 800 osób tę ankietę wypełni fajnie

Super ankietę wypełniło już 450 osób super!

Wyświetla od 1 do 10 z 28 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png2.png1.png5.png9.png0.png