Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 13
Wyświetla od 1 do 10 z 14 pozycji.

Super?

No oczywiście!

Ale trzeba też strategicznie podejść do już otrzymanych wyników.

Na razie na Forum nie chciałabym opisywać jakie mamy plany na dalsze działania.

Natomiast jestem otwarta na wszelkie propozycje. Im więcej głów... :)

jgruba
43
poniedziałek, 10 sierpnia 2015 09:45:39

Zatem do osobistej. Można ankietę we wrześniu zrobić ?

Przed nami jeszcze 2 ankiety. Kilka ważnych pytań możemy włożyć np. do ankiety osobistej (ostatniej).

Obecna ankieta - "finansowanie" kończy się w połowie maja.

Do wakacji już nie zdążymy z kolejną.

Ale dziękuję za propozycje :)

Pozdrawiam!

jgruba
43
poniedziałek, 10 sierpnia 2015 09:45:39

Habilitacja hipoteczna dla poprawy humoru polecam przeczytać

Że strony: habilitant2012.blox.pl

Mi na przykład powiedziano, że nie ma sensu odwołanie jak nie ma pleców w CK. Skazane na przegraną.W sumie słysząc opinie wokoło odpuściłam potem znalazłam stronę Pani Joanny i niestety....zniszczenie zniszczenie...nie stać mnie na prawników zostawiłam

Czy w Twojej opinii głosowania o przyznanie tytułu są ustawiane w kierunku pozytywnym lub negatywnym? a) dotyczących dr b) dotyczących hab c) dotyczących prof.

Ile Twoim zdaniem znasz takich postępowań?

Czy widzisz bierność środowiska w stosunku do układów? Co się dzieje z człowiekiem który podejmuje walkę ze środowiskiem? Czy jest nękany przez środowisko? Jakie formy ujawniania matactw przyjmowała osoba walcząca? Czy było to skuteczne?

Jakie plany mają osoby negatywnie ocenione w postępowaniu? Czy zostały natychmiast zwolnione? Pomimo trwającego odwołania? Z jakim rodzajem błędów w recenzjach się spotkałeś a) merytorycznych jakich podaj przykład b) formalnych jakich podaj przykład c) innych jakich podaj przykład? Czy środowisko w którym pracujesz akceptuje układowosc w tym zakresie? Jakiego rodzaju jest to układowość? Czy ktoś ze środowiska podejmuje walkę z tym? Jaki rodzaj walki? Czy walka ta jest skuteczna? Czy odbywa się pro forma? Czy może na Twoim wydziale nie masz złych doświadczeń, zatem opisz je?

Pytanie: jaką znasz opinie na temat odwołan, co mówi Ci przełożony gdy proponujesz odwołanie? Czy popiera pomaga i wspiera? czy zaczyna niszczyć? czy odradza bo bez układów nic się nie zadziała? ....czy znasz przypadki odwołań swoich kolegów przebiegających dziwnie? Jak oni odnoszą się do tego co w ich życiu się dzieję...?

Wyświetla od 1 do 10 z 14 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png9.png8.png3.png2.png2.png