Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 42
Wyświetla od 21 do 30 z 43 pozycji.

Trudno jest zmienić cokolwiek na patologicznych uczelniach. Dobrze byłoby wykonać konkretne ruch i zwolnić wszystkich pracowników, albo zwolnić "starych" .pisze:

zwolnić "starych", co to znaczy? Zwolnić starych bez habilitacji?

Trudno jest zmienić cokolwiek na patologicznych uczelniach. Dobrze byłoby wykonać konkretne ruch i zwolnić wszystkich pracowników, albo zwolnić "starych" .

Arki

A nie chodzi czasem o generalne uwalenie uczelni? Ci doktorzy, co sa moimi doktorantami teraz, a byliby zatrudnieni za dwa lata, to maja moze 9 publikacji i tylko w Polsce. Zatem nic oni z listy filadelfijskiej nie maja. Niedofinasowane uczelnie lub kierunki sie pozamykaja i coraz mniej dostana tez profesorowie, ktorym tez zyczymy dlugiej spowiedzi, bo z ram swojego egoizmu nie sa w stanie zobaczyc, ze MEN skroci im odgornie zatrudnienie, jak obecnie wywaleni adiunkci nie wyrobia punktow!!! skonczyly sie czasy, kiedy decyduja tylko znajomosci, za nie publkujacych prof. i mlodych dr beda punkty UJEMNEpisze:

to kogo ty człowieku promujesz? "Ci doktorzy, co sa moimi doktorantami teraz, a byliby zatrudnieni za dwa lata, to maja moze 9 publikacji i tylko w Polsce" Chciałbyś żeby cię dopisali do publikacji międzynarodowej, ale na razie żal i nic z tego. Daj im spokój niech lepiej idą do normalnej pracy, a publikacje międzynarodowe sam pokaż jak się pisze profesorku

to prawda,że Minister Gowin zgotował polskim doktorom piekło na święta. Problem jest w niezgodności Ustawy 2.0 z Kodeksem Pracy, umowa na czas niekreślony nie może być rozwiązana na skutek niezrobienia jakiejś czynności przed określonym czasem, habilitacji do 30 września 2020. Umowa z takim warunkiem jest umową na czas określony. Posłowie mają problem z ominięciem Kodeksu Pracy i dlatego poszli dzielić się opłatkiem, może to coś pomożepisze:

Juz wiadomo, za co przyznal sobie ponad 60000 nagrody

A nie chodzi czasem o generalne uwalenie uczelni? Ci doktorzy, co sa moimi doktorantami teraz, a byliby zatrudnieni za dwa lata, to maja moze 9 publikacji i tylko w Polsce. Zatem nic oni z listy filadelfijskiej nie maja. Niedofinasowane uczelnie lub kierunki sie pozamykaja i coraz mniej dostana tez profesorowie, ktorym tez zyczymy dlugiej spowiedzi, bo z ram swojego egoizmu nie sa w stanie zobaczyc, ze MEN skroci im odgornie zatrudnienie, jak obecnie wywaleni adiunkci nie wyrobia punktow!!! skonczyly sie czasy, kiedy decyduja tylko znajomosci, za nie publkujacych prof. i mlodych dr beda punkty UJEMNE

to prawda,że Minister Gowin zgotował polskim doktorom piekło na święta. Problem jest w niezgodności Ustawy 2.0 z Kodeksem Pracy, umowa na czas niekreślony nie może być rozwiązana na skutek niezrobienia jakiejś czynności przed określonym czasem, habilitacji do 30 września 2020. Umowa z takim warunkiem jest umową na czas określony. Posłowie mają problem z ominięciem Kodeksu Pracy i dlatego poszli dzielić się opłatkiem, może to coś pomoże

Wystarczy zobaczyć dzisiejsze obrady Sejmu. Posłowie poszli sobie na ponad godzinny opłatek. My czekamy na rozstrzygnięcia w sprawie tego, czy mamy na Nowy Rok szukać nowej pracy. W chrześcijańskim państwie jest to nieludzkie, a księża nie powinni posłom udzielać rozgrzeszenia, bo to oni, nie uczelnie, zgotowali to piekło. Co by szkodziło chociaż dać się tym już zatrudnionym obronić na dawnych zasadach i bez żadnych bramek? Na pewno na tych palantów głosować więcej nie będę. Jak panowie posłowie jesteście w stanie spojrzeć w lustro w Święta? Wcale się nie dziwię, że powstaje nowa partia kierowana przez o. Rydzyka, potrzeba na was wody święconej i egzorcysty.

Jesteśmy jednak biednym państwem. Na naukę pieniędzy nie będzie jak zwykle. Zresztą w obecnym systemie i tak te pieniądze zagarnęłyby kliki na badania niewiele wnoszące do polskiej gospodarki. Polska zawsze miała problemy z pozyskaniem funduszy unijnych z puli przeznaczonej na badania i rozwój.

bez afiliacji politycznej

"Zdaniem Mateusza Morawieckiego, rok jego rządów oparł się na czterech filarach: skuteczności, wiarygodności, europejskości i jedności." onet.pl

Politycy dobrej zmiany sami nie zarobią na Polskę. Oni szukają w nauce pomysłów, które przemysł wykorzysta i zarobi pieniądze z produkcji. Aktualnie przystąpili do podkręcania śruby naukowcom aby z nich wydusić wiedzę na czym można zarobić, no bo sami tego nie znajdą. Oni jedynie umieją rozdzielać pieniądze a nie je zarabiać.

Wyświetla od 21 do 30 z 43 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png4.png4.png6.png3.png6.png