Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 34
Wyświetla od 11 do 20 z 35 pozycji.

Czy przydział obowiązków dodatkowych odzwierciedla kompetencje i doświadczenie, czy jest raczej wynikiem koneksji pracowników = jak masz, zasiadasz w radzie, jak nie masz, pożegnaj się ze snem

Czy doświadczyłeś kradzieży pomysłu habilitacyjnego lub innego? Temat habilitacji, Temat grantu. Temat artykułu Tak /Nie ile razy

Czy wymuszano na Tobie udostępnianie jawne części habilitacji? Czy są rady naukowe które musisz przejść by wszcząć postępowanie? Czy mogłeś decydować o postępowaniu samodzielnie? Czy używane sformułowań w stylu " my płacimy my nadzorujemy" co składasz?

Czy wprowadzona ustawa 2.0 wprowadza rozwiązania umożliwiające Twój rozwój naukowy?

Czy odmówiono Ci finansowania postępowania habilitacyjnego? Czy koszty pokrywałeś/łaś sama?w jakiej kwocie?

Czy podział jest równy z BST czy według wkładu czyli ilości publikacji? Czy mimo że pracujesz musisz się dzielić z tymi co nie pracują?

Czy doświadczyłeś odmowy finansowania konferencji ze środków na BST tobie przyznanych z uwagi na inne plany Kierownika zakładu

Czy adiunkci płci męskiej dostają bardziej odpowiedzialne zadania niż kobiety? które wpisują jako dorobek do habilitacji, a kobiety takie, które nie liczą się do dorobku

Jak często pracujesz za profesora? Zajecia ile razy w semestrze? Prace dyplomowe? Prace administracyjne? Inne? Wpisz jakie?

Czy w najbliższym otoczeniu stosuje się promowanie określonych adiunktów (jeden był na 5 konferencjach i ani słowa, drugi na 1 i się mówi o tym pół godziny)

Wyświetla od 11 do 20 z 35 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png0.png3.png5.png6.png4.png