Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 21
Wyświetla od 11 do 20 z 22 pozycji.

Dopóki środowisko akademickie będzie zatomizowane bez gotowości do współpracy, dopóty dziać się będą "dziwne rzeczy"! Nie jestem ani zdumiony, ani oburzony, ani zaskoczony, ani zasmucony - jestem [...]. Pozdrawiam koleżanki i kolegów.

!!!

Czyż Centralna Komisja nie skompromitowała się już dostatecznie mocno??? Ile to już lat...

zdumiona

Do Pati

Hm a kulisy recenzji dr Rutki to mało, to należy liczyć, że coś zdarzy? i dopiero wtedy. To straszne co w poście poniżej zostało napisane....

Hm

Należy liczyć na kompromitacje CK przy nadawaniu stopni naukowych, a przede wszystkim na dziennikarzy.

Jeśli dziennikarze chcieliby cos wiedzieć na temat przekrętów (ustawek) w CK oraz afer konkursowych na uczelniach

to świat nauki jest otwarty. Panowie dziennikarze do "pracy".

Mamy teoretyczne państwo i niegrzeszące inteligencją populację.

Pati

To fakt, że rząd nic nie robi w sprawie CK (niby ma być reforma ale wątpie by ruszyła struktury aż tak bardzo, choć ja nie będąc zwolenniczką PIS wierze, że PIS może coś zmienić bo oni jak chcą to idą pod prąd), kontrola NIK ale były już kontrole NIK i co z tego, powstanie raport, będzie nakaz poprawy i na tym się sprawa zakończy NIESTETY!!!!

Do Habilitant

Przede wszystkim chodzi o chore prawo i rząd, który nic nie zrobił w sprawie CK. Teraz będziemy mieli takie same mafijne przekręty jak przy złodziejskiej prywatyzacji. Prawnicy już się skompromitowali. Pora teraz na naukowców. Mamy poważny problem z sędziami, których nie można usuną. Moim zdaniem da się to zrobić tylko poprzez dekomunizację.

Uwaga. Palant jest pojęciem naukowym i nieobraźliwym, wskazuje tylko brak kompetencji np. w pełnieniu funkcji.

Oczywiście, zgłaszanie samych kandydatów jest nietyczne, bo wymagany jest tytuł, a nie naukowe kompetencje. Są profesorowie, rektorzy i itp. bez żadnych kompetencji, tj. nie rozumieją w ogóle nauki. Znam to z autopsji i w aspekcie logicznym, dziwię się kto ich awansował (pewnie przeszłość).

habilitant

Rzeczywiście część nazwisk się powtarza, niestety :( no nic życie, myślę że Rząd nie ma nic z tym wspólnego, totalna bzdura, Ci ludzie byli za PO, a teraz rządzi PIS

http://www.ck.gov.pl/articles/newsId/27/id/39.html

:(

Nie nazwałabym tych ludzi palantami ale jestem zawiedziona brakiem zmiany, ciągłe i te same osoby w CK to demaralizujące. Ja nie wiem czy to robi rząd, raczej środowisko naukowe bo wybory do CK (średnio się orientuje) odbywają się tak, że nazwiska kandydatów są podawane przez uczelnie i chyba taki kandydat musi znaleźć popracie w 2 innych uczelniach. Coś takiego. Zatem środowisko naukowe nie dopuszcza samo innych :( smutne ale prawdziwe zaraz pójdę to zobaczyć. Sumując BRAK ZMIANY UTRZYMANIE CIĄGU POLITYKI W MOJEJ OPINIE ZŁEJ.

Zawiedziona

Wyświetla od 11 do 20 z 22 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png0.png0.png8.png5.png7.png8.png