Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 4
Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Ostra wypowiedz pana Zły-ego, ale z dobrym wektorem dla Polski. Wielka szkoda, że odwołali ministra Macierewicza i znowu pan RD będzie mógł nominować swoich generałów.

Wojtek

Według mnie wszyscy posiadają fikcyjne awanse i nie ma sensu chwalić się. Polski uczelnie i rady wydziałów to silosy głupoty i tępoty.

Rząd już odbiera stopnie generalskie i przyjdzie kolej na silosy.

zly

To o czym piszesz jest znane ministrowi Gowinowi. Ponadto w uzasadnieniu projektu Ustawy 2.0 jest wyraźnie napisane o recenzjach grzecznościowych na podstawie których najpierw Komisja CK, a później Rada Wydziału zatwierdza stopień dr hab. W tej nowej ustawie 2.0 będzie losowanie recenzentów.

Widać stąd, ze likwidacja habilitacji rozwiązuje ten problem w 100%.

Czarus

Nie wiem czy wiesz, że z decyzją rady wydziału nie można dyskutować nawet w sądzie pod względem merytorycznym. W praktyce jest ona niepodważalna i niezaskarżalna. Nawet CBA, CBS i inne służby niczego nie mogą zrobić. Jak udowodnisz spisek członków rady w sprawie nadania nienależnego tytułu?

szarlatan

Czy na uczelniach są sieci fikcyjnych awansów na uczelniach ?

Odpowiedz brzmi TAK, ale jest to sprawa dla CBS i CBA.

Czarus

Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png0.png0.png7.png8.png9.png6.png