Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 282
Wyświetla od 1 do 10 z 283 pozycji.

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin No Prescription <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya/">Amoxicillin 500 Mg</a> jnc.kksd.habilitacja.eu.gfy.hr http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

emehewe

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Buy Amoxil <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya/">Buy Amoxicillin</a> qpa.bham.habilitacja.eu.tiy.gw http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

aporaexizuroa

Też mi się niezbyt podoba ale co zrobić- lekarstwo zaaplikowane pacjent nie ma wyboru.

tekst "pułapki ustawy Gowina" chyba jest nieaktualny. Nie zgadzają się numery artykułów.

Jeżeli wszczęcie postepowania przez prokuratora ma decydować o rozwiązaniu stosunku pracy z naukowcem, to przede wszystkim narusza to fundamentalna zasadę domniemania niewinności i ogranicza prawo do swobodnej wypowiedzi. Pewne grupy mniejszościowe mają filtry pozwalające monitorować Internet w poszukiwaniu treści niezgodnych z interesami tych grup. Wystarczy donos aktywistów do nadaktywnego prokuratora i już człowiek nie pracuje.

kocurek prezesa

https://liberte.pl/pulapki-ustawy-gowina/

.

Prezydent podpisał.

U nas panuje robociarska mentalność. Liczy się czy praca jest ciężka a nie to czy wymagała wieloletniego kształcenia się. Oczywiście górnikowi należy się najwięcej, ponieważ ma ciężko a nauczyciel nie robi nic tylko gada a pracuje 18 godzin tygodniowo.pisze:

Fakt, że przywileje emerytalne są największą zakałą wydatków budżetowych nie licząc mundurowych oraz sadownictwa pobierające około 18 miliardów złotych. Nie wiem ile kosztują państwo np. emerytury SB-eków i komunistów pracujących na etatach partyjnych (np. sekretarzy) itp..

Antybolszewik

W budżecie przewidziano na naukę 7,41 miliarda zł (uczelnie to odrębna sprawa). Emerytury górnicze kosztują około 10 miliardów. Roczny deficyt ZUSu wynosi prawie 50 miliardów zł. Jak w tym kraju może być dobrze?

90 proc. byłych pracowników kopalń, a nie tylko górników, otrzymuje co najmniej 2900 zł netto. Byłam raz z takimi na wycieczce objazdowej. Towarzystwo w wieku około 50 lat. Cały czas zastanawiali się, gdzie jadą następnym razem, ale nie za rok, tylko za 2-3 miesiące. Oczywiście im się należy, ale przecież nie wypracowali świadczeń składkami, które wystarczyłyby tylko na połowę tego co otrzymują. Patologia w tym kraju polega m.in. na tym, że są uprzywilejowani i szara masa do czarnej roboty.

ines

Wyświetla od 1 do 10 z 283 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png7.png3.png2.png9.png8.png