Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 9
Wyświetla od 1 do 10 z 10 pozycji.

Tak popieram by wysłać do P. Premier i P. Kaczyńskiego. Na stronie Ministerstwa widnieją instytucje do których wysłano dokument nowej ustawy, wynika z nich, że spora ich część naukowa to grono profesorskie, które ma się wypowiedzieć a gdzie głos adiunktów. Podano tam Fundacje na rzecz nauki Polskie, czy centrum Adama Smitha, tam nie wypowiedzą się mali. Poza tym są instytucje związane z przedsiębiorcami a co przedsiębiorca wie co dzieje się na poziomie adiunktów i asystentów. Można sprawdzić instytucje na stronie MNiSW konsutlacje.

Popierająca

Sugerowałbym, aby wyniki ankiety przesłać także Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jest to istotne w obliczu faktu, iż Minister Gowin nie jest specjalnie zainteresowany głosem środowiska i wprowadzaniem znaczących zmian.

pan vigo

Jak widać po ilości ankiet wypełnionych w ciągu 4 dni odkąd tu weszłam ludziom nie jest obojętne to co się dzieje w nauce i ich życiem, jakby nie było to jest jakaś część istotna naszego życia.

A.

Dzień dobry Pani Joanno,

czy można mieć prośbę do Pani. Czy jest możliwość by wyniki ankiety z pismem skierowanym do MNiSW zostały oficjalnie zamieszczone na Pani stronie by nikt tego głosu do szuflady nie schował i nie zamiótł pod dywan. By każdy w przyszłości szukając na necie mógł znaleźć, że w tym czasie głos nauki niezależnej był taki. Z góry dziękuję

:)

Pani Joanno ja bym jeszcze dodała, że w przypadku udowodnienia ze służbami SB profesor nie ma prawa nie tak jak teraz zajmować stanowisk kierowniczych ale nie powinien mieć prawa współpracy z cK i uczestnictwa w przewodach habilitacyjnych. Takowego znam, sąd pomimo odwołań nie przychylił się pomyślnie i udowodniono jednemu profesorowi współpracę z SB a on jeździ i to ile do CK i bierze udział w postępowaniach habilitacyjnych. Jak można uznać dopuszczać kogoś o takich uwarunkowaniach do oceny innych. A jednak w Polsce to możliwe..... nic dodać nic ująć.

Zapominalska

A to superrrrrrr:)

:)

Zamieściłam post na fb dr. E. Kulczyckiego.

Na razie dajemy radę :)

Joanna

A myślała Pani by połączyć siły z tym człowiekiem na jego stronę też wiele osób wchodzi

http://ekulczycki.pl/kontakt/

emanuel [małpka] ekulczycki.pl

Farumowiczka

Dziękuję bardzo! Liczę, że ankieta rozpowszechni się w środowisku. Proszę przesyłać dalej :)

Joanna

Rozsyłam po znajomych może ktoś się dołączy. Warto bo P. Joanna zrobiła dobrą ankietę:

http://habilitacja.eu/index.php/ankieta

Pani Joanno proszę wybaczyć ale są tacy co tylko tu zaglądają, więc zamieściłam.

Forumowiczka

Wyświetla od 1 do 10 z 10 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png0.png0.png8.png5.png6.png5.png