Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 0
Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Kłaniam się pani Joanno !

Powinna pani złożyć dwie skargi do ministra Gowina i wicepremiera Morawieckiego o fałszywe uzasadnienie Rzecznika Dyscyplinarnego UMK. Uzasadnienie to jest typowym bełkotem prawniczym i nie na temat. Poza tym obaj panowie (dr hab. Andrzej A i Prof. Aleksander N) to współpracownicy SB i komuniści. Może pani powołać się, na pewną sekretarkę, która stwierdziła, że do 1989r, wszyscy zatrudnieni naukowcy zachowywali się nieetycznie. W tym sensie mają fałszywe stopnie i/lub tytuły naukowe. Została naruszona konstytucja, gdzie dwóch oprawców komunistycznych świadomie i celowo naruszyło prawo w sprawie pani habilitacji.

Panowie ministrowie Gowin i Morawiecki, bez dekomunizacji nie będzie prawdziwej nauki jak i gospodarki innowacyjnej.

Uczelnie same się nie oczyszczą. Panowie można wprowadzić zakaz pełnienia funkcji na uczelniach przez tych oprawców. Obecne oświadczenia lustracyjne niczego nie zmieniły, mało tego, w moim otoczeniu awansowali sami kapusie.

Popierający

Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png6.png5.png0.png1.png