Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 7
Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

A mi nawet nazwa się nie podoba bo rzeczywiście w poprzednim ustrój takie nazewnictwo istniało.

Moim zdaniem, jak najbardziej słuszna opinia (o CK). Jest to instytucja o stalinowskim rodowodzie i aż dziw bierze, że do tej pory się utrzymała. Przecież to powinna być pierwsza instytucja rozwiązana po 89 roku. Niestety żadna partia się tego nie podjęla, bo każdej na ręke jest sterowanie ręczne naukowcami. To CK stoi na straży tego bezmiaru patologii, kolesiostwa i bylejakości w nauce. Ten twór powinien znaleźć się na śmietniku historii.

Dragon

Jesteśmy nierozsądni, pani premier prosimy o likwidacje Centralnej Komisji ds. Spraw Stopni i Tytułów Naukowych. To jest relikt przeszłości i instytucja, który zapewnia miejsca pracy dla zdrajców Polski.

x

Patologia jest zawarta w ustawach, bo wprowadza się chorą strukturę uczelni oraz wymyślonych stopni i tytułów naukowych.

To co ustawowo wprowadzone w Polskiej nauce nie znajdziecie państwo nigdzie na świecie. Uczelnie funkcjonują w nie realnym bycie antynaukowym i nieetycznych zasadach.

Czy jesteśmy tacy nierozsądni ?

"...System oceny akademickiej jest często fikcyjny

Posted on Kwiecień 4, 2017 by jw

Uczelnia marzeń? „Uczymy tego, co jest potrzebne i ważne, a nie tylko tego, na czym się znamy”

Dziennik

Naukowcom jest potrzebna pewna stabilność, lecz konieczna jest też motywacja do pracy. Pierwszy krok do rozszczelnienia polskiego modelu studiów to zatrudnienie kontraktowe, na określony czas – mówi w wywiadzie dla DGP Roman Cieślak, rektor SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego….

…System oceny akademickiej jest często fikcyjny i bolesny, jest formalnością lub znienawidzonym rytuałem, bo najczęściej nie przekłada się na nic....." https://nfaetyka.wordpress.com/2017/04/04/system-oceny-akademickiej-jest-czesto-fikcyjny/

[b]Ależ nie można wykończyć skutecznie magistra lub doktora bo profesorów się nie tyka choćby nago po uczelni latali

[/b]

Wiecej na:

https://nfaetyka.wordpress.com/

Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png5.png0.png0.png4.png2.png