Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 32
Wyświetla od 1 do 10 z 33 pozycji.

Popieram p.

Jest ciężko doktorantom i adiunktom na uczelni, bo działa mafia komunistyczna, która promuje swoich.

Ostatnio byłem na takim seminarium i to był to żenujący obraz naszej nauki.

Dzisiejsi wypromowani naukowcy to idioci.

Powołałbym komisję do spraw weryfikacji stopni i tytułów naukowych mająca uprawnienia do ich anulowania.

Bolko Sprawiedliwy

Poza tym ile nam się ląduje przedmiotów obowiązków gdzie wcisnąć naukę. Sam p.Minister Gowin to stwierdził. Ile przedmiotów prowadzisz a ile prowadzi profesor. Potem podlegasz ocenie studentów i możesz z uczelni wylecieć a kiedy to wszystko robić kiedy? Ile zajęć dydaktycznych na zachodzie prowadzą a ile my znam osoby co po 14 przedmiotów prowadzą. Nawet 8 to już dużo.....jak podnieść jakość nauki wtedy. Taki adiunkt skazany jest z góry na niepowodzenie w postepowaniu habilitacyjnym. Dlaczego z nami robią to i my się na to zgadzamy. Bo pracy nie ma to fakt. Nie można ciągle się dawać. Przyjdą po nas przyjdą nowi i karuzela się kreci.

Znęca się nad Tobą ktoś w pracy ujawnij to w czasie który Ci pasuje ale nie siedż i nie chowaj głowy w piasek ujawnij mobing, wykorzystywanie, uporczywe nękanie. Zdrowia Ci nikt nie wróci jeśli je stracisz na uczelni i nie vedziesz nadawać się do pracy. Nie pozwalajmy na niszczenie godności osobistej. Jesteś wiele wart jestes dr elitą społeczeństwa nie jesteś nikim.Walcz i nie poddawaj się bo komuś wydaje się że ma prawo Ciebie niszczyć. Otóż nie ma prawa nikt. NIKT!!!!!!

Oni robią z nas śmieci w internecie przez niszczenie nas róbmy im to samo. Boisz się a zniszczono Ciebie zrób to samo tylko oprzyj się na prawdzie. Wszyscy nauczyli się pokornie znosić bezkarność co niektórych. Jeden dr po negatywnych recenzjach upublucznionych wyśmiewany przez studentów i współpracowników zmarł na zawał czemu nam to mogą robić? Kto dal prawo? Jeśli recenzja jest uczciwa to ok ale ile jest dziwnych recenzji z argunentami nie wiadomo skąd. Potem to wisi w internecie i jest przekleństwem dla człowieka bo niszczy jego rodzine.....jesteś pewien że ztobiono Ci podłość nie płać złem ale jeśli wiesz coś to ujawnij to....i tyle.Nam mogą to robić. ...a my z innej gliny jesteśmy?

Powołajmy komitet strajkowy.

Bolko Sprawiedliwy

Odnośnie autoplagiatów - podoba mie się pomysł ujawniania, nie tylko autoplagiatów, ale też plagiatów i wszelkiej nieuczciwości naukowej. Oczywiście powinno to być zrobione porządnie z zaznaczonymi fragmentami tekstów. Sam swojego czasu zrobiłem taki screening i nie wypadl on pomyślnie dla sprawdzanych. Ale, dla ujawnienia potrzeba zbiorowej akcji i wspólnego portalu, na którym systematycznie takie rzeczy pojawiałyby się (tak to chyba kiedyś zrobili niemieccy internauci odnośnie plagiatów). Pojedyncze, rozproszone przypadki nic nie dadzą.

Dragon

Jestem za strajkiem

Lublin

Adiunkt

Jestem za sprawdzeniem i upublicznieniem dorobku profesorów którzy oblewają za autoplagiaty. Jeśli komuś się wytyka sanem trzeba być fer. A nie oblewać i wypisywać recenzje do publicznej wiadomości a samemu mieć bałagan. Wystarczy iść na uczelnie poszukać wstecznie i nawet aninimowo ujawnić. Znam obecną hab.która przepisała ileś stron z książki z lat 70tych i myślała że studenci nie sięgają po taką literaturę.

Wyświetla od 1 do 10 z 33 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png7.png3.png8.png9.png9.png