Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 2
Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Maturzyści wybierają studia na Zachodzie, gdzie poziom nauczania jest wyższy, a w szczególności w USA. Nasi maturzyści mają przewaga w początkowym etapie studiowania, ale jednak później ją tracą. To jest to typowa cecha Polaka studenta. Natomiast na naszych uczelniach studiują "kolorowi" i niepełnoletni Ukraińcy.

Umiędzynarodowienie przyspieszy proces likwidacji uczelni. Świadomość studentów w procesie komunikacji i wiedzy podpowie im, ze należy studiować w dobrych uczelniach zagranicznych. Moim zdaniem alternatywą jest samokształcenie.

anonim_81

Ministerstwo podjęło tematykę umiędzynarodowienia naszych uczelni. Rządzący zapomnieli, ze nasze uczelnie na wstępie były umiędzynarodowienia przez "rosyjskich agentów i komunistycznych zdrajców Polski". Próbują teraz po drugi umiędzynarodowić przez agentów Zachodnich związanych z postkomunistami (partie zewnętrzne takie jak PO, Nowoczesna, PIS itp.).

Agenci górą na uczelniach.

Myk_12

Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png6.png5.png1.png9.png