Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Biodra Pani Hohencośtam nie są ładniejsze od bioder Polek.

rewia

Ludzie z Uktainy maja bank w Kościele. Z tym się spotkałem. Takze nikt tam podejrzewam nie oszuka. A czy to lepsze od Banków u nas to życie pokaze. Porrtfele Polaków są w banku a nie w butach czy w kieszeni. Także jak Bruksela opanowała polskie Banki to łatwo całą Polskę mam na nyśli Polaków a nie mapę zaszantażować głodem. Wojna napoleońska całczas trwa podobnie jak inne wojny.

cwaniactwo na każdym kroku

Ale Pan Azja jest wspaniałym aktorem. Brukselosid to krąg Eroposłów/łanek sobie zafundował. Kto potrzebuje to Państwo w Państwie. Jak nic nie maja to niech robią lody aby u nich nie było zamieszek od gorącej atmosfery.

WalonoFlamandoFrancuzi to mix mitologiczny

W Azji wymaga się od ucznia i studenta. Nawet w szkole dla kucharzy odpada 50 proc. z powodu wysokich wymagań (próg zaliczenia egzaminu to 80 proc.). U nas rodzice wystawiają ocenę dzieciom a jeżeli nauczyciel się z nią nie zgadza to zaczynają się donosy w celu zastraszenia go. Zdarzały się nawet groźby karalne typu, Ja cie zniszczę, albo załatwię.

Na amerykańskich uczelniach obowiązuje kanon wiedzy wyznawany przez studentów a nie wykładowcę. Naruszenie go powoduje skargi studentów zwanych 'płatkami śniegu' z powodu swojej delikatności. Dla tych studentów tworzy się bezpieczne przestrzenie na uczelniach, które mają chronić przez jakimikolwiek traumami.

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png8.png5.png5.png7.png