Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 0
Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Janusz Korwin Mikke na Twitterze stwierdził, że "13/17 członków Rady Medycznej przestraszyło się, że KONFEDERACJA doniosła na nich do ABW [...] i wolało zrezygnować. Mamy nadzieję, że ABW nie da się oszukać - i tych, co zrezygnowali, sprawdzi szczególnie dokładnie".

Tymczasem członkowie Rady stwierdzili, że „Jako Rada Medyczna byliśmy niejednokrotnie oskarżani o niedostateczny wpływ na poczynania Rządu. Jednocześnie obserwowaliśmy narastającą tolerancję zachowań środowisk negujących zagrożenie COVID-19 i znaczenie szczepień w walce z pandemią, czego wyrazem były również wypowiedzi członków Rządu lub urzędników państwowych”.

„Rozbieżności między przesłankami naukowymi i medycznymi, a praktyką stały się szczególnie jaskrawe w kontekście bardzo ograniczonych działań w obliczu fali jesiennej, a potem wobec zagrożenia wariantem Omikron, pomimo przewidywanej olbrzymiej liczby zgonów”– napisało 13 członków rady.

Źródło: https://nczas.com/2022/01/15/rozpad-rady-medycznej-korwin-mikke-konfederacja-doniosla-na-nich-do-abw-i-woleli-zrezygnowac/

Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png8.png5.png5.png7.png