Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 1
Wyświetla od 1 do 2 z 2 pozycji.

Czy zgoda uzyskana pod przymusem obowiązuje na gruncie prawnym? Jeżeli ktoś dostaje termin, którego niedotrzymanie skutkuje zwolnieniem z pracy to może skutecznie domagać się odszkodowania za takie zwolnienie z pracy. Już były takie przypadki na zachodzie, że po odmowie szczepienia ludzie tracili pracę a teraz idzie to do Polski na razie podobno tylko w nielicznych zawodach, ale zastanawiają się także nad nauczycielami. Być może będzie to wieczny urlop bezpłatny, aby uniknąć pozwów. Taktyka polega tutaj na dołączaniu do obowiązku szczepień kolejnych grup zawodowych, aby nie powstał jednorazowo ferment społeczny.

Czym są certyfikaty szczepionkowe? Jedna z ich funkcji (może nawet podstawowa) to otrzymanie czasowego dostępu do zdobyczy rewolucji francuskiej, konstytucji amerykańskiej, konwencji o prawach człowieka itd. Coraz więcej danych wskazuje, że subskrybenci będą musieli odnawiać uprawnienia nawet co 8 miesięcy.

Wyświetla od 1 do 2 z 2 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png0.png0.png8.png5.png4.png7.png