Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 2
Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Czas poprosić jakoś boty aby zapobiegły fanatycznym działaniom ludzi/ Z głodu człowiek zrobi nie to co powinien.

petycja

Technicznie jest możliwe szczepienie całej populacji bez jej wiedzy czy woli. Jednak nie o to chodzi, ponieważ celem jest tutaj nadanie tożsamości cyfrowej poprzez nadanie kodu QR, od którego posiadania będzie uzależniona możliwość normalnego funkcjonowania włącznie z pracą czy logowaniem do internetu a nawet dostępem do konta i płatnościami.

wstrząśnięty, ale nie zmieszany

Zarazić się można wszystkim bezwiednie jak ktoś podrzuci nam do wody albo rozpyli w windzie.

Zaszczepić się też można było bezwiednie już tak z 15 lat temu jedząc przysłowiową sałatę z antygenem dowolnego wirusa czy innego zarazka. Wystarczy taką sałatę położyć na półce w supermarkecie i zaszczepimy całą dzielnice miasta w krótkim czasie.

Można to dodać do innych warzyw i każdy kiedyś zje bezwiednie.

Igłowe szczepienie to dziwactwo i stara epoka.

Ponieważ niezaszczepiony człowiek jest o wiele mniej szkodliwy dla zaszczepionego dlatego trzeba tych ludzi co skulili główkę oduczyć ataków na niezaszczepionych bo co można tym czarnym owcom z xenofobicznym jadem wobec mądrzejszych innego zrobić. Odszczepić się nie da. A zaszczepić sałatą można bez igły i paszportu. Ale ktos zablokował te badania w Polsce może pielęgniarki bo nie mają w co kłuć.

kogo na taczki

Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png0.png0.png8.png5.png9.png3.png