Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Nasze uczelnie są partyjne i wszelkie awanse są nierzetelne. Podobnie jest w wojsku, gdzie generałowi podlega 20 mundurowych i pełna analogia jest wśród sędziów. Polska to piękny kraj, ale ma pecha do polityków.

Arki

Potrzebne jest radykalne zerwanie z przeszłością, tzn. przede wszystkim nie likwidacja habilitacji, ale skończenie z przymusem zatrudniania samodzielnych na każdym kierunku. Wtedy samodzielni zaczną być uważani przez uczelnie za niepotrzebny koszt i zwalniani. Prowincjonalne uczelnie zatrudniają samodzielnych tylko z powodu przymusu a oni wykorzystują tę sytuację pobierając pieniądze a niewiele robią. Samodzielni są potrzebni np. na wydziałach z prawem doktoryzowania. Tymczasem plany reformy idą w zupełnie odwrotnym kierunku - wyniszczenie mniejszych uczelni poprzez wymóg zatrudniania samodzielnych na pierwszym etacie.

groteskowa reforma

Odbywają się tajne spotkania przed Radami Wydziałów, Radą Instytutów w celu ustalenia głosowania. Takie tajne ustawki wpływają na obsadę stanowisk i funkcji. Niestety, ale minister Gowin nie wie, ze kadencyjność musi obejmować wszystkie stanowiska i funkcje. Ten system usuwania niewygodnych pracowników z uczelni wprowadzili PO i PSL, a teraz kontynuuje to PIS.

Najśmieszniejsze jest to, ze wprowadza się przepisy prawne, które umacniają żydo-komunę.

Wkurzony

Odp.: grzeczne płynięcie z prądem (=wejście do sitwy), albo walka o lepszy świat i lądowanie poza układem. Liczba możliwości zaszkodzenia pracownikowi uczelni jest duża.

http://niezalezna.pl/96320-wykryla-zlamanie-prawa-na-wydziale-prawa-zwolniono-ja-z-pracy-skandal-na-uniwersytecie-lodzkim

były adiunkt

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png6.png4.png9.png6.png