Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 18
Wyświetla od 1 do 10 z 19 pozycji.

Niemedyczne autorytety o grubych portfelach ogłosiły koniec pandemii. Profesurze pozostaje podporządkować się.

I dziennikarze coraz bardziej interesują się kto podejmował te obłąkane decyzje, rozbudzał paranoję i zabrania (nadal!) leczenia amantadyną. A co najważniejsze - za ile. Zaczęło się odliczanie, kiedy wszystko co zakryte zostanie ujawnione.

Na razie sanitaryści w odwrocie. Ustawa przepadła w sejmie i na ten moment niezaszczepieni pracownicy nie mogą być zmuszani ani do testowania, ani do szczepienia. Szereg państw znosi pandemiczne obostrzenia, zmienia się klimat w odniesieniu do walki z Covidem.

odejdzie raczej przybędzie.

wirusek jak karino

Na razie zdaje się pracownicy uczelni czasowo nie będą zobowiązani do szczepień, ale to tylko odroczenie. Ciekawe ilu odejdzie z zawodu po wprowadzeniu obowiązkowych szczepień? Wielu ludzi z przyzwyczajenia i lenistwa woli niczego nie zmieniać w życiu. Dopiero znaczny wstrząs może wytrącić ich z letargu.

To Pan żniwo przyszedł. Tutaj nie znamy dnia ani godziny.

po prostu Biblia

Zgodnie z zarządzeniem Rektora jednej z lubelskich uczelni należało do dnia 30 listopada w kadrach okazać certyfikat szczepienia pod rygorem niewpuszczenia do pracy. Potem Rektor wycofał się z tej decyzji.

Starsze pokolenia są czasami trudniejsze do zastąpienia przez młodsze dlatego trzeba wymyślać jak zrobić niezdrowa konkurencję w świetle prawa aby była wymiana pokoleń. Na aktualnych zwycięzców czekają już młodsze pokolenia.

pokolenia

Sumiki będą dobre bo kojarzą się z sumowaniem a nie z ekipą ze Splitu. Tym Panom już dziękujemy.

mnożniki może ale nie ma

Na fale najlepsze są żywe ryby bo one ciągle z falami mają do czynienia. Jakiś behawiorysta od ryb mógłby moim zdaniem uspokoić fale jakie mamy głowach w związku z szukaniem powodów do waśni.

jaki covid

Wyświetla od 1 do 10 z 19 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png8.png5.png5.png9.png