Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 0
Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

"[...]nauka historycznie skłaniała się ku kapłaństwu, z arcykapłanami upoważnionymi do określania prawdy. Wiemy, że do prawdy dociera się w nauce bardziej sokratejską ścieżką ciągłego kwestionowania, i to jest szkoła, z której pochodzę, w której w większości przypadków nigdy nie ma ostatecznej prawdy, ale raczej dynamiczne napięcie. A w przypadku tej epidemii i tych szczepionek nasza wiedza jest niedoskonała. I wierzę – mocno – że należy nieustannie kwestionować i ponownie oceniać to, czego uczą nas dane, a następnie wdrażać tę ewoluującą świadomość w polityce publicznej."

Źródło: https://amgreatness.com/2021/10/04/why-this-doctor-is-risking-the-nobel-prize-to-speak-out-against-universal-covid-19-vaccination/

Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

8.png0.png9.png4.png9.png2.png