Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 26
Wyświetla od 1 do 10 z 27 pozycji.

Wzrasta liczba ludzi nawet w miastach którzy zakładają folię antypromieniotwórczą (aluminową) na głowę. Wierzą ze Ziemia jest płaska m. in.

kto sprawdził

Na obecnym posiedzeniu sejmu zrezygnowano z procedowania projektu ustawy zezwalającej pracodawcom na sprawdzanie stanu zaszczepienia pracowników. Nie wiadomo czy od odwrót, czy techniczne przeniesienie terminu.

Najnowsze dane z najwyżej wyszczepionych państw wskazują na brak pandemii niezaszczepionych. Raczej nie widać specjalnej różnicy w zakresie zachorowań i zgonów pomiędzy zaszczepionymi a niezaszczepionymi. Po co zatem wprowadzają zróżnicowanie praw ze względu na kod QR? W Internecie są odpowiedzi, oczywiście wszystkie zdewaluowane fact checkerami.

Zła karma. Jak wirus to sterylizować jak w gabinetach weterynaryjnych.

true or false

Co zrobić.

o

Dwie pierwsze uczelnie wyższe w Polsce planują niedopuszczenie do zajęć stacjonarnych studentów bez uprawniających dokumentów w związku z chorobą Covid-19. Dotyczy to także pracowników. Zapowiedziano w tej sprawie skargi do RPO.

Bokiem wychodzi próba politycznego sterowania uczelniami a właściwie ludźmi na uczelniach.

norma

Covid to blew. Polacy są znani z kombinowania od czasów zaborów im to zostało i może dobrze.

?

Wystarczy 1 osoba zdiagnozowana na covid w grupie 30 osobowej, żeby załatwić pół uczelni, bo sanepid może wszystkie osoby mające z nią kontakt skierować na kwarantannę. Tak się nie da pracować!

No tak, ale z innego powodu. Nie było szczepionek to Singapur miał minimalne liczby nowych przypadków na 1 mln mieszk. Są szczepionki - biją rekordy nowych zakażeń. Podobnie Islandia i wiele innych krajów.

Wyświetla od 1 do 10 z 27 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png0.png0.png8.png5.png5.png4.png