Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Ministerstwo kultury byłoby by bardziej kompetentne odnośnie decyzji czy nosić maseczki czy nie.

szok kulturowy

Naiwni ludzie myśleli, że załatwią kwestię wszelkich niedogodności zastrzykami genowymi. Tymczasem już przygotowywana jest trzecia dawka, która znowu będzie niedobrowolna, ponieważ wygasają paszporty covidowe. Czyli w zamian za 10 dni w Chorwacji za rok trzeba będzie znowu przyjmować te "szczepionki". Maski może nawet odejdą do lamusa a teraz będzie podpięcie do elektronicznego nadzoru poprzez komórkę. Tylko czym to się różni od obroży zakładanej skazanemu na nogę?

Nieopatrznie promaskowi oficjele na samym początku pandemii byli przeciwko temu ustrojstwu. Dopiero kiedy przyszły wytyczne z pozarządowych centrów decyzyjnych zmienili zdanie. Wiemy jednak z wypowiedzi, że celem jest tutaj przypominanie o pandemii i wytworzenie psychicznego zapotrzebowania na szczepienia (preparaty genowe).

Bakterie produkują mniej ATP - energii do życia w procesach beztlenowych. A te bakterie które korzystają z tlenu więcej.

Prosty wniosek, noszenie maseczek powoduje jakby śnięcie ludzi. Chodzą ale nie mają energii do życia. Jak polityk lubi maskę to niech w niej chodzi ale wara od normalnych ludzi:(

gram plus

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png8.png5.png7.png6.png