Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Praca na uczelni jest etapem dla niektórych. Po habilitacji brakuje wyzwań, które dawałyby wyraźny awans finansowy. Wystarczy wspomnieć o założycielu Comarchu. Co by osiągnął siedząc na uczelni? Teraz jest prawdziwym rekinem biznesu i członkiem ścisłej elity finansowej. Jego władza znacząco przekracza wpływy jakiegokolwiek rektora uczelni.pisze:

Właśnie! Z uczelni odchodzi się przed habilitacją, a nie po. Habilitacja dla mnie brzmi jak wyrok albo podpisanie paktu, że do końca swoich dni będziesz tkwił w tym g...

Praca na uczelni jest etapem dla niektórych. Po habilitacji brakuje wyzwań, które dawałyby wyraźny awans finansowy. Wystarczy wspomnieć o założycielu Comarchu. Co by osiągnął siedząc na uczelni? Teraz jest prawdziwym rekinem biznesu i członkiem ścisłej elity finansowej. Jego władza znacząco przekracza wpływy jakiegokolwiek rektora uczelni.

Brakuje Fachmana od felerów. Wtedy będzie taka bajkowa zmiennośc. Taki up side down. Wszystkie trybiki są równiutkie i maszyna za dokładnie działa. Nie ma jak się podłaczyć spadając z choinki. Brak Fachmana to duży bład w polskiej nauce.

feler

Słuchajcie, dlaczego w Polsce się praktycznie nie zdarza, albo zdarza b. rzadko, że ktoś idzie popracować do biznesu, a później na kilka lat podejmuje pracę na uczelni. Dlaczego uczelnia nie może być traktowana jako jedna z firm, w której się pracuje. Dlaczego to nie jest praca, którą można zmieniać, jak to się dzieje w przypadku wszystkich zwykłych ludzi, którzy zmieniają firmy, często nawet branże? Czy odejście z uczelni to zdrada? Czy to jest zwykła organizacja czy coś na wzór masonerii?

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png0.png0.png8.png6.png0.png6.png