Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 10
Wyświetla od 1 do 10 z 11 pozycji.

Szczepienia to jest relikt władzy centralnej w masmediach rządowych. Niczym innym już nie zawiadują.

post mortem

Walka jest PGRy byłe. Jak dalece niezrozumiałe jest upadanie PGRów z powodu braku rządowych dotacji unijnych.

To jest jak leżenie za diamentach i mówienie ze jestem biedakiem bo rzad nie dal mi dotacji.

Mupet Show

Zasadnicze pytanie: Dlaczego światowi liderzy po zagranicznych podróżach nie odbywają kwarantanny jak zwykli śmiertelnicy?

Spektal jaki spektakl, to samo odbicie codziennie. Można sobie jedynie ustroić inaczej ramę od telewizora aby życie uświetnic.

lustra nie wynazły niektóre osoby

Niektórzy oficjele nie mogli sobie przypomnieć w które ramię byli szczepieni, co oznacza, że najważniejsi przed kamerami odstawiają pokaz lub dostają sól fizjologiczną. Zresztą to normalne, że elita nie może się narażać na skutki uboczne bo ktoś w formie musi zarządzać państwem.

Już pojawiają się głosy naukowców o możliwości powstania superwirusa Covid z połączenia dotychczasowych mutacji i nawet już wiadomo, że to nastąpi w 2022 r. Pytanie co zostanie z nauki po takiej klęsce z zakresu public relations jaką zafundowali nam niektórzy naukowcy na usługach miliarderów i ich fundacji?

To są badania jak ludzie reagują na zmniejszenie tlenu. Populacja duża bo kamery są we wszystkich sklepach i środkach transportu. Tylko w cywilizowanym kraju powinna być zgoda badanych a nie tylko jakiejś komisji nie wiadomo skąd.

badania dotyczące Marsa

Sławomir Mentzen z Konfederacji na Twitter "Czyli mówicie, że powinienem się legitymować paszportem covidowym, żeby kupić sobie kawę, ale każdy Azjata może bez jakiegokolwiek paszportu przejść przesz naszą granicę z Białorusią?"

Właśnie byłem w urzędzie, gdzie ostrzegają, że wejście jest tylko dla w pełni zamaskowanych. W pokoju przebywałem w masce w bezpośredniej bliskości urzędników, którzy byli niezamaskowani.

W restauracji sejmowej posłowie spożywają bez masek a na sali obrad poseł Braun jest często wykluczany z obrad za brak maski.

Turystyka przeżywa kryzys w związku z trudnościami na lotniskach związanymi z odprawami, testami oraz kwarantannami. Tymczasem pasażerowie prywatnych odrzutowców są zwolnieni z uciążliwych procedur. Co więcej, bogaci załatwiają sobie właśnie zwolnienia z podatków od emisji od swoich odrzutowców.

To nie dziwi, ponieważ nowy ład światowy zakłada drastyczne ograniczenia turystyki dla ludu poprzez utrudnienia i wysokie koszty związane z nowymi podatkami od emisji CO2. Elity biznesowe, polityczne i urzędnicze będą za to przemieszczały się dowolnie, ponieważ cudownie uzyskały odporność na wirusa.

Wyświetla od 1 do 10 z 11 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png8.png5.png7.png5.png