Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 7
Wyświetla od 1 do 8 z 8 pozycji.

Można jeszcze kazać płacić niezaszczepionym za to, że rozsiewają zarazę, za to że oddychają i że się z kimkolwiek spotykają.

To że wszystko musi na siebie rabiać, nawet łapanie deszczówki powoduje że Perpetum Mobile przestało funkconować.

Potrzeba jest wymyslenia czegoś lepszego, tak nas nauczają media reklamowe tu i tam.

strusie

predykcje są tylko czymś sztucznym.

predict

Idzie zagłada i młodsi habilitowani nie dostaną emerytur, i raczej nie dopracują do emerytury w tym zawodzie. Zgodnie z prognozami WEF świat jaki znamy przestanie istnieć do 2030 r. Podyktowane jest to potrzebą zaradzenia katastrofie planetarnej. Mamy zatem nie spalać paliw kopalnych, zlikwidować 50 proc. miejsc pracy w tradycyjnych sektorach gospodarki, nie jeździć samochodami, nie jeść mięsa itd. Tymczasem już teraz zaczyna brakować pieniędzy np. na wypłaty emerytur. Jak zatem ma się dokonać ta transformacja? Za czyje pieniądze? Przecież ten plan nie ma podstaw ekonomicznych.

Salem witch

Chociaż najlepsi ludzie do nas przyjechali.

the best

Nie chcę być złosliwy z czujegoś nieszczescia ale wieloletnia misja w Afganistanie skończyła się

transportem Afgańsczyków do Polski. Tragednia decyzyjna pociągnęła za sobą opłacanie wszystkiego z kieszeni kowalskiego.

ble

WEF zamieścił właśnie film z prognozami popandemicznymi. Sprowadza się to do inwigilacji w ramach cyfrowej transformacji. Czyli np. będzie miała miejsce ciągła identyfikacja użytkownika sieci a nawet przy wchodzeniu do budynków i sklepów. Narzędziem będzie laser skanujący unikalne bicie serca.

Jako zwolennik teorii spiskowych widzę tutaj plan totalnej inwigilacji i cyfrowego niewolnictwa. Celem jest ukrócenie samowoli w Internecie. Zatem będzie można łatwo zidentyfikować samodzielnie myślących i ich odciąć od usług w trybie natychmiastowym.

Prognozy WEF mają 100 proc. skuteczność. Tam zgromadzono najbardziej wpływowych ludzi świata zarówno z dziedziny biznesu, jak też oficjeli organizacji międzynarodowych i państwowych i to tłumaczy tę zadziwiająca skuteczność. W zakresie nas interesującym prognoza WEF wskazuje, że praca zdalna stanie się regułą, od której będą tylko nieliczne wyjątki. Stąd zamysły rektorów odnośnie pracy w trybie hybrydowym należy traktować jako tylko okres przejściowy na drodze do pracy zdalnej w ramach celu jakim jest zeroemisyjność, która uratuje ludzkość od planetarnej katastrofy.

Wyświetla od 1 do 8 z 8 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png8.png5.png5.png5.png