Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 11
Wyświetla od 1 do 10 z 12 pozycji.

To jest na temat, ponieważ jeżeli podejmiesz w pracach awansowych śliski temat to przepadniesz.pisze:

I to wyjaśnia pozycję światową polskiego cyrku naukowego

To jest na temat, ponieważ jeżeli podejmiesz w pracach awansowych śliski temat to przepadniesz.

znowu nie na temat

po co to komu

Dzieją się dziwne rzeczy. Akurat kiedy dopuszczono szczepienia dzieci, nagle rozwinęła się wśród niewiniątek straszna epidemia. W USA podawano nawet liczbę 100 tys. dzieci w szpitalach. Tymczasem dyrektorka agencji Centers for Disease Control and Prevention stwierdziła, że chorowało tylko 3500 dzieci a śmiertelność wynosi w tej grupie wiekowej 0.001 proc.

To są dane z Marsa z roku 5233 prze Chrystusem. Po prostu zasoby ludzkie nie są w kamaszach jak to kiedyś bywało i mamy otyłe dzieci które tylko telefon potrafią unieść i rodziców co ciągle mają wizję zwolnienia z pracy przed oczyma. Może Pan z plecakiem jakoś wpłynął na rząd polski i zmiany są ku lepszemu.

wiruski

Liczba zarejestrowanych zgonów poszczepiennych w oficjalnych bazach danych (EudraVigilance, MHRA, and VAERS) w USA, Wielkiej Brytanii i UE wynosi na 1 sierpnia 2021 r. 34 tys. oraz zarejestrowano 5,5 miliona powikłań zdrowotnych.

Twarde dowody daje Van Gogh. Docenili go po śmierci jak już nie było kogo nagradzać finansowo. Nobel to zmienił ale tylko nieliczni są wybierani za swoje osiągnięcia i docenieni przez Szwedzką Akademię Nauk.

są jeszcze uczciwe Akademie na tym świecie - tylko

Podaje się powszechnie, że śmiertelność Covid 19 wynosi około 2 proc. czyli w Polsce zmarło dotychczas 100 tys ludzi a w USA 800 tys. osób. Tylko, że nie widać tych zgonów w rocznych statystykach zgonów. Za to odnotowano kilkadziesiąt tysięcy zgonów w powodu przestraszenia ludzi i braku właściwej opieki medycznej. Czyli nawet jeżeli nie fałszuje się otwarcie statystyk to wadliwa jest metodologia zbierania danych. Amerykańska Centers for Disease Control uznała właśnie, że testy PCR nie diagnozują włąściwie Covida, co wyjaśniałoby rozdęte statystyki chorych. Jednak szereg naukowców na Zachodzie posługuje się tymi statystykami jako podstawą dla swoich wywodów.

Premier Kanady, kolejny dostarczyciel twardych danych naukowych, został obrzucony żwirem przez wyborców. W odpowiedzi stwierdził, że "Antyszczepionkowa tłuszcza nie szanuje podstaw nauki".

Głód jest najtwardszym dostaczycielem danych do mózgu każdego żyjątka.

ww2

Wyświetla od 1 do 10 z 12 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png8.png5.png6.png6.png