Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 6
Wyświetla od 1 do 7 z 7 pozycji.

Ludzie przy zdrowych zmysłach sami nie pogarszają swojego życia. Widocznie rejony w których żyje się gorzej decydują o tym co powiedzą we wiadomościach i w Sejmie posłowie i senatorowie. Rejony gdzie jest gorzej na świecie są większe dlatego trudno się im oprzeć. Rozkminili nasz system dowodzenia.

dyfuzja

We Włoszech planuje się ograniczenie czynnego i biernego prawa wyborczego do osób zaszczepionych. Tymczasem w kanadyjskim stanie Alberta obywatel uzyskał w sądzie zniesienie kary za protesty przeciwko obostrzeniom na podstawie faktu, iż wirus Sars-Cov-2 nie został wyizolowany a zatem nie ma dowodu na jego istnienie. Zgodnie z zasadami nowoczesnej nauki brak dowodu na istnienie wirusa oznacza jego nieistnienie.

Partia prezydenta Francji ma poparcie na poziomie około 11 proc. Partie zdecydowanie prawicowe popiera 19 proc. elektoratu. Stąd następny krok zwolenników korony w 2022 r. będzie prawdopodobnie polegał na zawieszeniu wyborów z powodu pandemii, która ma trwać docelowo bezterminowo. Pierwszym państwem, gdzie próbuje się wprowadzić nowe prawo w tym zakresie jest Kanada.

Podatawą bankowości sa abonamenty na gaz, prad, wodę i media typu telefon. Dlaczego mając tyle abonamentów od ludzi Państwo polskie szuka zarobku u firm farmacetycznych i szczepi ludzi nie wiadomo czym? Bo covid to obecnie hasło a nie konkretyny ty wirusa.

za mało ciągle

Szef policji w Nowej południowej Walii, w Australii zapowiedział, że każdy protestujący na ulicach przeciwko Covidowej polityce będzie aresztowany. Przecież to są standardy sowieckie lub chińskie.

Z kolei Sir Graham Brady, parlamentarzysta z partii Torysów, zapisał w Daily Mail, że celem lockdownów nie jest ograniczenie Covida, ale kontrola populacji.

Stąd zasadnicze pytanie: Dlaczego teorie spiskowe w zakresie pandemii sprawdzają się? Trzeba przy tym dodać, że znaczna część naukowców stanęła po stronie prawdy, ale są zbanowani w mediach głównego nurtu. Stąd powstaje mylne wrażenie, że po stronie naukowców nie ma oporu wobec covidowej polityki, która podobno ma podstawy naukowe.

Na każde cwaniactwo znajdzie sie antycwaniactwo,

prawda jest lepsza bo kończy waśni

Prezydent Francji nakazał pracownikom służby zdrowia zaszczepienie się (ciekawe czy podał podstawę prawną?). Ponadto ma obowiązywać po wakacjach paszport zdrowotny wewnątrz kraju. Kto trochę myśli to wie, że szczepienia i paszporty zdrowotne to tylko wstęp do dalszych działań. Za dwa lata zaczyna się likwidacja walut papierowych i np. można będzie odciąć od systemu niepokornych poprzez blokadę płatności. Cały plan przewiduje także zdominowanie ludzi poprzez środki elektronicznego nadzoru, czyli np. wyjście z domu tylko z komórką lub wszczepionym chipem i kary w postaci niskiego ratingu za niepokorność..

Część naukowców wie o co chodzi i o tym pisze, ale ich głos jest przyblokowany w mediach głównego nurtu.

Wyświetla od 1 do 7 z 7 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png8.png9.png8.png0.png5.png