Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 2
Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Źródło: Puls Medycyny

https://pulsmedycyny.pl/zespol-pan-ds-covid-19-niezaszczepieni-nauczyciele-nie-powinni-pracowac-w-szkolach-1122658

"Niezaszczepieni nauczyciele powinni być odsunięci od bezpośredniego funkcjonowania w szkole w czasie pandemii - uważają naukowcy z zespołu ds. COVID-19 przy prezesie PAN"

Przewaga bardzo duża sklepów z odzieżą damską a brak możliwości kupienia spodni (wyjątkiem są opcje SLIM) swiadcza o tym iz nauka nie poszła w las. Bez wizerunku nie istnieje żaden facet nawet dyrekor czy kierownik. Czas to zmienić.

nauka nie poszła w las

dr nauk med. Hubert Czerniak został ukarany przez samorząd zawodowy za kwestionowanie kalendarza szczepień czyli dokonań nauki. Skazany bynajmniej nie uląkł się i pozostaje w opozycji do establishmentu medycznego. Tymczasem podjął kroki mające na celu uniezależnienie się od systemu. Posiada także swój kanał na You Tube.

Lekarze nie akceptujący oficjalnej linii w sprawie koronawirusa także zaczynają być wzywani przez samorząd lekarski na przesłuchania, co uważają za formę nacisku w celu dostosowania się. Ogólny pretekst to głoszenie antynauki czyli odbieganie od oficjalnych poglądów nauki. A co zrobią z profesurą uniwersytecką sceptyczną wobec szczepionek?

Przecież to wszystko zaczyna przypominać Inkwizycję.

Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png7.png3.png8.png9.png9.png