Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 2
Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Okazuje się, że zasady liberalnych demokracji są nagminnie łamane pod pretekstem walki z Covidem. Amerykańska prywatna instytucja Centre for Disease Control and Prevention sama nadała sobie prawo do arbitralnego wyznaczania locdownów. Zostało to zakwestionowane w Czerwcu przez sąd na Florydzie, który stwierdził, że instytucja uzurpuje sobie prawa zarezerwowane dla kongresu i prezydenta a jej rekomendacje powinny być traktowane tylko jako niewiążące prawnie zalecenia.

Łamiące prawo rządy państw zachodnich z kolei mówią o zasadzie słuszności (ratowanie życia) jako mającej pierwszeństwo przed zasadą praworządności i nie przyznają się do łamania prawa.

Jeżeli ktoś się nie zaszczepi to będzie miał lockdown całkowity, powiedział lekarz-polityk. Tylko po co to wszystko skoro według niezależnych danych śmiertelność COVIDa pozostaje na poziomie grypy sezonowej.

Minister w Nowej Zelandii powiedział, że rząd będzie musiał poszukać niezaszczepionych.

W USA przedstawiciele rządu będą odwiedzać niezaszczepionych, aby ich nakłonić do przyjęcia preparatu genowego.

Tymczasem dziesiątki tysięcy lekarzy i naukowców podpisało już antycowidowe deklaracje, w tym naukowcy z najbardziej prestiżowych uniwersytetów Oxford, Harvard, Stanford (deklaracja Great Barrington). Sceptycyzm naukowców wobec polityki covidowej nie dociera jednak do rządów, które polegają tylko na swoich "ekspertach". Przykładowo kombinacja leku na malarię i cynku podana wcześnie zmniejsza liczbę hospitalizacji o 84 proc., ale rządy nawet gnębią lekarzy stosujących tę terapię.

Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png8.png9.png8.png1.png4.png