Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 27
Wyświetla od 1 do 10 z 28 pozycji.

A głosy w tramwaju z głośników typu załóż maseczkę powinny być ścigane jako psychiczne znęcanie się na pasażerami.

głos to siła

Oddychanie to jakos idzie odsunac maskę z nosa czy ust, ale schować sie przed donosnym głosem nie każdy ma opcje.

Może dlatego tak nabijają się z celibatu obu płci bo daje wytrwałosć i nie trzeba uciekać przed głosami.

cisza

Czy niezaszczepieni mogą oddychać? Czy powinni mieć takie prawo? :D

Pseudonaukowcy stali się ideologami sanitaryzmu.

W najbardziej zaawansowanych demokracjach powstał nowy problem. Czy niezaszczepieni mogą brać udział w wyborach? Segregację ludności już mamy a odmowa prawa do głosowania oznaczałaby definitywny koniec demokracji. Pamiętajmy jednak, że cesarze Rzymscy zawsze utrzymywali fikcję pochodzenia swojej władzy z nadania ludu. Najgorsze jest to, że część naukowców brylujących w mediach żyruje nowe porządki niszcząc autorytet nauki.

Grunt, żeby fitness clubów, basenów ani lasów nie zamknęli. Uczelnie mogą, bo trzeba chronić "najbardziej zasłużonych" akademików.

„może być mniej zachorowań jesienią niż na wiosnę, bo jednak co najmniej połowa społeczeństwa jest zaszczepiona.”

„I nawet jeżeli będzie chorowało bardzo niewiele osób zaszczepionych, to będą chorowali ponad wszelka wątpliwość w sposób, który nie będzie zmuszał ich do szukania pomocy szpitalnej, czyli łagodniej” – powiedział prof. Horban.

Źródło: https://nczas.com/2021/08/19/prof-horban-brakuje-trzeciego-elementu-karania-myslimy-o-wariancie-francuskim-jestesmy-bardzo-blisko-tego/

Komentarz: Powyższe poglądy są do zakwestionowania. Badania na zaszczepionych wykazują, że zarażają się tak samo jak niezaszczepieni i w takim samym stopniu pozostają w leczeniu szpitalnym. Chorych będzie mniej bo miliony uzyskały już odporność naturalną a wirus słabnie czyli objawy są niegroźne. Wreszcie sama czwarta fala będzie wynikiem tego, że używane testy wykrywają także inne koronawirusy oraz grypę. Czyli pandemia może trwać w nieskończoność, ponieważ diagnostyka daje w co najmniej 2/3 przypadków wyniki fałszywie pozytywne.

Profesor prawa z uniwersytetu Mason, Todd Zywicki, uzyskał zwolnienie ze szczepienia po tym jak podał sprawę do sądu tłumacząc, że ma już przeciwciała. Władze uniwersytetu ustąpiły i dopuszczą go do prowadzenia zajęć.

Wątpię, by rząd zdecydował się na wojnę szczepionkową z połową społeczeństwa. Tym bardziej, że wybory mogą być przyspieszone. Tym bardziej, że na Islandii, gdzie przynajmniej jedną dawką zaszczepiono ponad 80% społeczeństwa, odnotowuje się obecnie rekordy zakażeń, na poziomie jakiego nie było od początku pandemii. Warto obserwować też Gibraltar (100% szczepień), Zjedn. Emiraty, Bahrajn, Izrael, UK.

Szczepienia (zastrzyki genowe) są podobno dobrowolne. jednak we Włoszech nauczyciele, którzy odmówili ich przyjęcia będą się musieli testować za własne pieniądze co kilka dni. Tak kończy się demokracja, której filarem są prawa człowieka. Jedno z nich mówi, że każdy ma prawo do decydowania o własnym ciele i do odmowy leczenia.

U nas póki co tak nie jest, ale myślę, że od października wrócimy do zdalnego nauczania.

Wyświetla od 1 do 10 z 28 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png8.png5.png8.png2.png