Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 5
Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Jak nie można tak od razu to trzeba zagajać. To słowo nawet nie ma tłumaczenia.

poliglota

A nauka polska nie? Spróbuj skrytykować ustalenia profesora X czy Y. To nie tylko religia. Środowisko akademickie w Polsce to środowisko mafijne.

Nauka to jest forma aktywności która ma rozproszyc uwagę od np. kradzieży ziemi na której mieszka albo zdrowia. Najgorzej jest w rodzinach bo nikt nie podejrzewa tak od razu jakiegoś szfindla a czasami wychodzi po latach np. pobytu za granicą.

my tu gadu gadu a "niemcy" nam rowery zabierają

Podobno tylko głupiec kwestionuje dogmaty nauki anglosaskiej w zakresie koronawirusa. Tymczasem wielu naukowców kwestionuje nowe dogmaty a zatem dołączyli według kapłanów koronareligii do grona głupców. Zatem doszło do schizmy a to zawsze grozi najpoważniejszymi konsekwencjami dla kultu.

Potężniejsza jest nauka na temat starozytnych kosmitów. Bo są ślady na większą skalę.

wszystko to muzyka

Religia ma swoje dogmaty i kapłanów czuwających nad ich przestrzeganiem. Nauka polega natomiast na ciągłej nieskrępowanej dyskusji co do wcześniejszych ustaleń i zadawaniu pytań. Nauka anglosaska zdominowała świat zachodni i zaczyna narzucać dogmaty, których kwestionowanie skutkuje marginalizacją naukowców podważających dogmaty. Elita profesury anglosaskiej zatrudniona na ważnych stanowiskach w administracji państwowej, biznesie, fundacjach i think tankach działa na zasadach kapłanów nauki, którzy decydują o zgodności badań naukowych z dogmatami nauki. Pewne tematy badawcze są zbanowane w uznanych periodykach (nie tylko z zakresu badań jakościowych), np. zimna fuzja w zakresie fizyki. Symptomatyczne jest stwierdzenie Anthony'ego Fauci (podobno skarbu narodowego USA w zakresie chorób zakaźnych), który powiedział w kontekście koronawirusa Sars-Cov-2: "Ataki na mnie są atakami na naukę".

Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png8.png5.png7.png5.png