Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 4
Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Pamiętamy: #followthescience i "słuchaj naukowców". Śmiech mnie ogarnia jak to sobie przypomnę. Jak po tym skeczu "Zaufaj ekspertom" https://www.bitchute.com/video/EAMbCfcXMLRH/

Na początku pandemii koronawirusa na uniwersytetach anglosaskich powstały symulacje rozwoju tej "plagi". Przewidywano coś na kształt biblijnej plagi, co się nie sprawdziło. Tymczasem programiści komputerowi śmieją się z założeń tych modeli, które są godne miana poważnej nauki.

Jednak władza wykorzystała te prognozy do skutecznego zastraszenia ludzi. Stąd przykry wniosek, że stan świadomości tych przestraszonych nie odbiega zbytnio od umysłowości ludzi ze średniowiecza. Tyle tylko, że nadprzyrodzone moce zostały zastąpione propagandą medialną na podbudowie fałszywych (podobno naukowych) danych.

Nauka anglosaska poszła na urynkowienie. Czyli biznes poprzez fundacje i think taki zaczął finansować badania w wybranych przez siebie gałęziach wiedzy i tak rozwinęły się motywowane finansowo i ideologicznie:

neoliberalna teoria ekonomiczna

teoria ocieplenia klimatu

krytyczna teoria rasowa

gender studies itd.

Anglosaska nauka jest chyba bardziej bliższa naturze. Głównie rywalizacja w nauce nie jest dziełem sztucznym.

takie tam

W nauce anglosaskiej pewne tematy pozostają w sferze tabu a inne można poruszać tylko zgodnie z mainstreamem. Przykładowo nikt nie wyłoży pieniędzy na badania szkodliwości szczepionek a nawet można wylecieć z zawodu za pogłębianie tego tematu. Wiadomo np., że szczepionki tworzy się z użyciem tkanek zwierząt np. myszy czy małp. Szczepionki są zatem naturalnie zanieczyszczone zwierzęcymi wirusami.

Uznany w skali międzynarodowej biolog, William Hamilton, wysunął tezę, zgodnie z którą wirus AIDS nie powstał w wyniku naturalnych mutacji, ale jest efektem zanieczyszczonych szczepionek przeciwko polio administrowanych masowo a Afryce. Nikt nie chciał z nim rozmawiać w kołach naukowych a nawet zaczęła się nagonka jak zwykle w stylu teorii spiskowych. Hamilton zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w 2000 r. po tym jak zainteresował tematem dziennikarzy.

Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png7.png3.png8.png9.png9.png