Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 6
Wyświetla od 1 do 7 z 7 pozycji.

Jakie jest ulubione ciasto szefa, kopiec kreta:)

ah jo

Narodowa Szkoła Administracji, najbardziej prestiżowa uczelnia we Francji, kształciła tradycyjnie ścisłe elity do pracy w sferze budżetowej. To łatwiejsze niż biznes a poza tym poza stanowiskami politycznymi w administracji pracownik jest nieusuwalny.

Można iść dalej mówiąc, iż praca budżetowa należy się jedynie kierownictwu partii a reszta społeczeństwa nie się sama zatrudnia albo poczyta konstytucję bez preambuły.

?

milczenie jest złotem a siekierka siekierką.

tys prowda

W biznesie zasadniczy problem to właściwa ocena preferencji szefa. Czyli istotnym wkładem w rozwój firmy jest to co szef uznaje za takowy a nie pracownik. To samo na uczelniach, wielu pracowników myli się w kwestii ważnego wkładu w rozwój uczelni a potem narzekają, że nie zostali docenieni. Być może nawet, że w warunkach nierynkowych celowo wprowadza się ludzi w błąd w tej kwestii, która jest zupełnie podstawową. Np. można by pomyśleć, że w dobie globalizacji i umiędzynarodowienia nauki prowadzenie zajęć po angielsku jest istotnym wkładem, ale takie myślenie to błąd.

Gdyby do dydaktyki można wliczać udział w konferencjach i wygłaszanie wykładów to przynajmniej ktoś by ich słuchał.

Aktualnie wystarczy zrobić zdjęcie dobrego ajfona z ikonkami na tapecie i spokój na sali. A jakby te ikonki studenci mogli uaktywniać to można by zostawiać pustą salę wykładową.

konstruktywna myśl

Siatka dydaktyczna tworzona jest tak jak sezonowa moda. A bez dydaktyki nie można być naukowcem. Trzeba patrzeć na ubiór i stylizacje łosów aby się utrzymać w nauce.

art

Wyświetla od 1 do 7 z 7 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png4.png3.png5.png4.png7.png