Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 2
Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Jest też cena życia na świeczniku. To może nie dla każdego jest. Poza tym medialni ludzie są moim zdaniem na nizszum szczeblu wtajemniaczenia naukowego bo potrafią się porozumiewać z dzienikarzami, a to nauki humanistyczne zwykle. A nauka to nie tylko przekaz.

luminaci

Podobnie jak " naukowcy", którzy napisali w Lancecie, że "udowodnili", że covid jest pochodzenia naturalnego i nie mógł zostać wyprodukowany w chińskim laboratorium. Sprzedajne św....

Widać wyraźnie, szczególnie na przykładzie amerykańskim, że istnieje korelacja pomiędzy występowaniem w mediach a prestiżem naukowym. Za luminarzy uchodzą medialni naukowcy. Przykładowo zwolennikom neoliberalnego kapitalizmu umożliwiono szeroki dostęp do telewizji i gazet w USA, aby ich uwiarygodnić podobnie jak całą teorię. Tymczasem naukowcy starego chowu, ślęczący nad książkami, pozostają zupełnie nieznani.

Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png7.png2.png3.png2.png2.png