Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 5
Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Kasty jednym słowem.

Turbany rules

Powoli wprowadzana jest nierówność ludzi pod względem prawnym z powodów sanitarnych. Np. przyjęcia okolicznościowe, kwarantanny i to się będzie nasilać. Tymczasem dobrze ugruntowana praktyka prawna wskazuje, że tylko chory na choroby zakaźne może podlegać kwarantannie lub przymusowemu leczeniu, ewentualnie może to być osoba z udowodnioną bezpośrednią stycznością z chorym. Niezaszczepieni nie podpadają pod żadną z tych kategorii.

To jest ksenofobia takie zmuszanie do szczepiń. No bo wykorzystując media i wizualne reklamy spowodowano w nieuczciwy sposób dysproporcję pomiędzy liczą zaszczepionych i niezaszczepionych. Czyli teraz demokratyczna zaszcepiona większość sprowadziła do parteru ludzi którzy nie chcą dać sobie wsztryknąć czegoś co zna wąska grupa ludzi z prywatnej firmy chroniacerj swoje injekcje patentami i horda prawników.

demokracja moze być nadużywana przez cwaniaków

Maseczki stosują chirurdzy tylko w celu zabezpieczenia chorego przez dostaniem się wydzielin chirurga do rany. W szczególności przed wirusami przenoszonymi drogą oddechową maseczki nie chronią. Maseczka powinna być wymieniana co kilka godzin, inaczej staje się bardzo groźna dla zdrowia, grożą m.in. grzybice układu oddechowego. W takim razie po co je nosimy? Chodzi o przypominanie o pandemii i wytwarzanie zapotrzebowania na terapie genowe.

Bo to nowa ideologia zwana sanitaryzmem

Zastanawiam się jaki związek ma wirus z komicznością limitowania powietrza człowiekowi. Krótko mówiąc jaka by maseczka nie była to gorzej się oddycha. Może wszyscy jesteśmy chirurgami i robimy jakąś operację. Ale ile można i kogo operujemy.

Już dzisiaj jest podstawa leczenia psychiatrycznego całego społeczeństwa w maskach, jakieś podduszanie można uznać za brak rozumu.

W końcu w wodzie nie żyjemy ani pod Ziemią. Może szykuje się jakaś zmiana klimatu i stopniowo ograniczany będzie

dostęp do typowego powietrza.

human

Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png7.png2.png3.png1.png9.png